Український універсал повертається з Польщі на батьківщину
![](../../public/images/upload/mir-i-evro/20-21/8-polsha/gredar/baycur/16886885519067582028086465270179084505171477n.jpg)
Харківський «Viva Cup» заявив на сезон 2021/22 чергового новачка. Ним став універсал Віталій Байцур. Минулий сезон 26-річний українець починав у складі «Сум», за яких провів 13 матчів в чемпіонаті. У зимове трансферне вікно він перейшов в польський «Fit-Morning Gredar Futsal», за який так само встиг зіграти 13 матчів у Екстракласі. Ще два матчі українець провів у Кубку Польщі.
Також харків’яни заявили і воротаря Дмитра Литвиненка.
Андрій Гулій, futsalua.org