Женский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 6 тур. Окта-трик Гірин, хет-трик 15-річної Чернюк і результативний пенальті СагайдачноїПервая лига Перша ліга 2021/22. 8 тур. По 3:5, по 3:6 – господарі у ролі жертвЧемпионат ЕвропыСборная Нидерландов на ЕВРО-2022: блогер, маркетолог, учитель экономики…Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей понедельника: Италия - Словения, Финляндия - КазахстанЮношеский футзалВизначено склад юнацької збірної України (U-19) на матчі проти БілорусіЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 5: Первая победа Украины, второй успех ПортугалииБеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 14. LIVE!Чемпионат ЕвропыМихайло Зварич: «З такою самовідданістю і бійцівським характером ми можемо обіграти і португальців»Чемпионат ЕвропыЯрослав Лебідь: «З португальцями буде важко, але ми докладемо всіх зусиль, аби вийти з групи»Чемпионат ЕвропыОлександр Косенко: «У нас була мета — у першу чергу довести щось самим собі, залишитися в перегонах на Євро»ЧеркассыДанііл Чижик та Олексій Мальчик перейшли у «Черкасиобленерго»Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Україна розтрощила СербіюЧемпионат ЕвропыКрістіян Чуєц відновить кар’єру у збірній Словенії, щоб допомогти команді на Євро-2022Футзал в миреЖіноча збірна Швеції оприлюднила склад на матчі з УкраїноюЧемпионат ЕвропыАнатолий Бадретдинов: «Антошкин всегда грозен на стандартах»Чемпионат ЕвропыАнатолий Смотрицкий: «Должны быть довольны, что отскочили со Словенией»Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей воскресенья: Сербия - Украина, Португалия - НидерландыЧемпионат ЕвропыЄвро-2022. Група А. Тур 2. Сербія – Україна. АнонсЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 4: Словакия дебютирует с крупного поражения, Хорватия сильнее ПольшиЖенский футзалКапітанка «Легіон-Університету» Яна Гайда залишає команду

Parimatch Екстра-ліга 2021/22. 14 тур. «ХІТ» здобуває свою найбільшу перемогу у вищому дивізіоні

«Енергія» перервала десяти матчеву безвиграшну серію, «Продексім» переміг вдесяте поспіль, а «ХІТ» здобув свою найбільшу перемогу у своїй історії у вищому дивізіоні

3 грудня

АФФК «Суми» (Суми) – «Продексім» (Херсон)   0:4
12:00. м. Суми, Палац студентського спорту
Арбітри: Олексій Фесенко (Харків), Микола Нечипуренко (Кривий Ріг), Марія Мисловська (Суми)
Хронометрист: Олександр Єлшанський (Суми)​
Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)
Делегат: Євген Петраков (Суми)

“Суми”: Балухта – Ігумнов, Бакляк, Зеленкевич, Власенко, Б. Сметаненко, Кефа, Нагорний, Волков, Ессаргіні, Гурєєв – Сітнер, Пєтухов.
“Продексім”: Ципун (Савенко) – Клаудіньо, Даніель, Білоцерківець, Бессалов, Корсун, Моспан, Зварич, Малишко, Кравцов, Королишин, Сорокін – Козлов.
Голи: Білоцерківець, 1, Даніель, 4, Зеленкевич, 15 (у власні ворота), Клаудіньо, 24.
Попередження: Кефа, 9, Нагорний, 26 – Зварич, 2, Королишин, 19..

АФФК “Суми” у матчі 14-го туру чемпіонату України вдома поступилися “Продексіму” – 0:4.

Ще у першому таймі сумчани пропустили три м’ячі. Микола Білоцерківець уже на першій хвилині вивів віце-чемпіона вперед, потім Даніель з носка розстріляв ворота Євгена Балухти, а на 15-й хвилині Денис Зеленкевич не зміг перехопити простріл і надіслав м’яч у власні ворота.

Після перерви “Продексім” мав ще багато можливостей збільшити перевагу, але забити вдалося лише Клаудіньо. Команда Ярослава Пєсоцького в кінці шість хвилин грала з п’ятим польовим, але навіть гол престижу забити не змогла.

Після цієї перемоги херсонці закріпилися на першому місці з 34 очками, “Суми” продовжують з 9 балами бути на восьмій сходинці.

Джерело - ААФК "Суми"

На игру 14-го тура  обе команды вышли не  в полной боевой готовности. У херсонцев в лазарете находятся Микитюк и Маевский. Шотурма не поехал на этот выезд, чтоб не пропустить первые счастливые дни отцовства. Сумчане за два дня до матча объявили, что из команды ушел один из ключевых игроков – Зеленский. Кроме того, из-за перебора карт игру пропустил Сметаненко. Из-за травмы своей команде не смог  помочь Пимоненко, и Эссаргини также не вышел на паркет.

Уже на первой минуте противостояния Белоцерковец распечатал ворота соперника. Вскоре Даниэль Роза сильным ударом с носка увеличивает преимущество для своей команды. На 15-ой минуте Зварыч атакует ворота Балухты, и Зеленкевич в попытке перехватить прострел лишь помог мячу залететь в ворота. В первой двадцатиминутке Савенко удается сохранить ворота «мельников» сухими. Впрочем, таким же успехом может похвастаться и Козлов, молодой голкипер херсонцев, который также не позволил забить соперникам ни одного гола во втором тайме.

Несмотря на многочисленные голевые моменты во второй половине матча, подопечным Дмитрия Бербенцева реализовать удалось лишь один. На 23-ей минуте комбинационные действия Клаудиньо, Малышко и Бессалова позволили легионеру забить четвертый гол в поединке. Решение Ярослава Песоцкого идти в атаку с численным преимуществом не принесло сумчанам желаемого результата. Матч завершился со счетом 4:0 в пользу вице-чемпионов Украины.

Источник - mfc-prodexim.com.ua

4 грудня

«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)  14:2 (9:0)
12:00. м. Київ, ЦСК ЗСУ
Арбітри: Олена Хомич (Луцьк), Орест Дуцяк (Дрогобич), Дмитро Каркаєв (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)​
Спостерігач арбітражу: Сергій Дребужан (Мукачево)
Делегат: Сергій Журавльов (Київ)

Голи: Олександр Школьний (2,10,25), Євген Сірий (3), Ярослав Лебідь (8), Олександр Педяш (8,12,27,39,39), Ігор Чернявський (12,35-з пенальті), Олександр Ліфер (18), Микола Кібиш (19) – Вадим Данилюк (23), Максим Стрельцов (29)
«ХІТ»: 1. Максим Лисенко (30. Олександр Сіріцький, 21) – 12. Володимир Поночовний, 13. Ярослав Лебідь, 88. Євген Сірий, 90. Олександр Школьний – 11. Євгеній Жук, 14. Ігор Чернявський – 7. Орест Боргун, 10. Сергій Журба, 17. Олександр Педяш, 9. Микола Кібиш, 5. Олександр Ліфер – 77. Олександр Сухов
Головний тренер — Олег Лук’яненко
«Сокіл»: 12. Богдан Бабенко (1. Олег Чайка, 3-20, 35-40) – 5. Андрій Хамдамов, 3. Микола Сохорук, 11. Владислав Первєєв, 14. Єгор Донець – 16. Кирило-Ілля Бабак, 8. Вадим Данилюк, 9. Олексій Боднар, 13. Костянтин Абзалов – 4. Максим Стрельцов, 17. Олександр Орган
Головний тренер — Роман Ковальчик
Попередження: Євгеній Жук, 14 – Владислав Первєєв, 34, Костянтин Абзалов, 35

У матчі 14-го туру Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 наш «ХІТ» встановив рекорд, забивши вперше суперникам по вищому українському дивізіону аж 14 (!) м’ячів! Під гарячу руку і ногу команди Олега Лук’яненка у суботу, 4 грудня потрапив хмельницький «Сокіл», який наші хлопці почали громити зі старту поєдинку.

Рахунок вже на 2-ій хвилині відкрив Олександр Школьний, за хвилину перевагу подвоїв Євген Сірий. У середині першої половини рахунок був 5:0 після голів Ярослава Лебідя, Олександра Педяша, та Олександра Школьного. Трохи пізніше забили Олександр Педяш та Ігорь Чернявський, а перед самою перервою відзначилися Олександр Ліфер та Микола Кібиш, тож на відпочинок команди пішли за неймовірного рахунку 9:0.

По перерві гості розмочили рахунок після дотепного розіграшу вільного удару, а за рахунку 11:1 пощастило і з розіграшем кутового, коли невдало впав наш голкіпер Олександр Сіріцький.

Але взагалі у другій половині Школьний оформив хет-трик, Чернявський дубль (реалізував пенальті), а ось Педяш став автором пента-трика, забивши за матч п’ять м’ячів у ворота хмельницької команди.

14:2 – «ХІТ» встановлює командний рекорд в Екстра-лізі по забитим м’ячам у ворота суперників, набирає у турнірній таблиці 29 очок, і продовжує посідати другу сходинку. Наступний, 15 тур Екстра-ліги наша команда пропускає.

Джерело - Лев ГАЛУШКО, прес-служба ФК «ХІТ»

«Енергія» (Львів) – «Viva Cup» (Харків)   1:0 (0:0)
13:00. м. Львів, «Боско-Арена»
Арбітри: Олександр Білащенко (Чернігів), Олександр Сидорук (Вінниця), Ярослав Сторожук (Львів)​
Хронометрист: Володимир Болізюк (Львів)​
Спостерігач арбітражу: Сергій Гроховецький (Київ)
Делегат: Олена Верещинська (Львів)​

Гол: Когут (38).
"Енергія": Войтович — Кузь, Пелех, Марциняк, Квасній, Когут, Буньо, Теряєв, Ременець, Гасюк, Ковальчук — Пітуля, Морикишка, Майовецький.
"Viva Cup": Литвиненко — Бондар, Ланко, Рибак, Сорокін, Овсянніков, Васильєв, Калашник, Моспан — Положій, Байцур.
Попередження: Буньо (36).
Арбітри: Олександр Білащенко (Чернігів), Олександр Сидорук (Вінниця), Ярослав Сторожук (Львів)
Хронометрист: Володимир Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Сергій Гроховецький (Київ)
Делегат: Олена Верещинська (Львів)

Львівські енергетики здолали харківську команду "Viva Cup" з рахунком 1:0 у матчі 14 туру Parimatch Екстра-ліги. Гол на рахунку Юрія Когута, також відзначимо впевнені дії Назарія Войтовича на останньому рубежі.

Команди розпочали матч доволі обережно, небезпечних моментів на старті зустрічі було не так і багато. Першу реальну нагоду створили енергетики на п’ятій хвилині — потужний постріл Мар’яна Пелеха прийняла на себе стійка воріт. Гості відповіли ударом Владислава Сорокіна, який парирував голкіпер енергетиків Назарій Войтович.

Згодом Мар’ян Пелех ще раз пробивав здалеку, Ігор Марциняк — орієнтовно з лінії штрафного майданчика, після помилки гостей Юрій Когут вийшов практично сам на сам з голкіпером, однак воротар "Viva Cup" Дмитро Литвиненко ліквідував загрозу.

У свою чергу Владислав Сорокін влучив у хрестовину воріт господарів. Окрім цього, Назарій Войтович виручав свою команду: в одному з епізодів йому довелось здійснити три сейви поспіль.

Наприкінці першого тайму небезпечно пробивав Тарас Кузь з гострого кута і здалеку стріляв Ярослав Квасній. Проте на перерву команди пішли за рухунку 0:0.

У другому таймі суперники продовжували шукати нагоди, аби відкрити рахунок. У львів’ян відзначимо небепеку після неодноразових ударів Ярослав Кваснія, Ігоря Марциняка, Володимира Буня, Мар’яна Пелеха, Юрія Когута.

Натомість Назарій Войтович парирував постріли Євгена Ланка, Владислава Сорокіна, Давида Калашника, Дмитра Бондаря, Тараса Рибака.

Розв’язка матчу настала на 38 хвилині, коли команда Валерія Легчанова реалізувала свій шанс. Володимир Буньо зіграв на перехопленні, віддав передачу на Юрія Когута, який відправив м’яч у сітку воріт повз голкіпера гостей.

Харків’яни одразу ж пішли вперед з п’ятим польовим (Євген Ланко), однак захист енергетиків на чолі з Назарієм Войтовичем вистояв. Таким чином "Енергія" здобула важливу перемогу.

Дякуємо команді за гру та вболівальникам за підтримку!