Женский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 6 тур. Окта-трик Гірин, хет-трик 15-річної Чернюк і результативний пенальті СагайдачноїПервая лига Перша ліга 2021/22. 8 тур. По 3:5, по 3:6 – господарі у ролі жертвЧемпионат ЕвропыСборная Нидерландов на ЕВРО-2022: блогер, маркетолог, учитель экономики…Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей понедельника: Италия - Словения, Финляндия - КазахстанЮношеский футзалВизначено склад юнацької збірної України (U-19) на матчі проти БілорусіЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 5: Первая победа Украины, второй успех ПортугалииБеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 14. LIVE!Чемпионат ЕвропыМихайло Зварич: «З такою самовідданістю і бійцівським характером ми можемо обіграти і португальців»Чемпионат ЕвропыЯрослав Лебідь: «З португальцями буде важко, але ми докладемо всіх зусиль, аби вийти з групи»Чемпионат ЕвропыОлександр Косенко: «У нас була мета — у першу чергу довести щось самим собі, залишитися в перегонах на Євро»ЧеркассыДанііл Чижик та Олексій Мальчик перейшли у «Черкасиобленерго»Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Україна розтрощила СербіюЧемпионат ЕвропыКрістіян Чуєц відновить кар’єру у збірній Словенії, щоб допомогти команді на Євро-2022Футзал в миреЖіноча збірна Швеції оприлюднила склад на матчі з УкраїноюЧемпионат ЕвропыАнатолий Бадретдинов: «Антошкин всегда грозен на стандартах»Чемпионат ЕвропыАнатолий Смотрицкий: «Должны быть довольны, что отскочили со Словенией»Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей воскресенья: Сербия - Украина, Португалия - НидерландыЧемпионат ЕвропыЄвро-2022. Група А. Тур 2. Сербія – Україна. АнонсЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 4: Словакия дебютирует с крупного поражения, Хорватия сильнее ПольшиЖенский футзалКапітанка «Легіон-Університету» Яна Гайда залишає команду

Parimatch Екстра-ліга 2021/22. 18 тур. Бій у Рівному

Крім матчів 18 туру, на початку року відбувся і перенесений матч 14 туру

18-й тур

5 січня

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Енергія» (Львів) 1:1 (1:0)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри: Денис Куций, Андрій Швець (обидва – Харків), Артем Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Юлія Змієвська (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
Делегат: Юрій Кравченко (Київ)

Голи: Калуков (7) — Легендзевич (32).
«ДЕ Трейдинг»: Кравець — Калуков, Дзюба, Виставной, Сагайданчий, Скубченко, Лінекер, Аніскін, Мозговий — Гурко, Щербак, Вацюк, Іванов.
«Енергія»: Морикишка — Легендзевич, Ковальчук, Пелех, Теряєв, Кузь, Буньо, Гасюк, Ременець, Квасній — Пітуля.
Попередження: Ременець (22).

Стартовий поєдинок 2022 року львівські енергетики завершили внічию. «ДЕ Трейдинг» вийшов вперед у першому таймі, а в другій половині зустрічі «Енергія» відігралась — автором гола у складі львів'ян став Олег Легендзевич.

Обидві команди розпочали матч обережно. На перших хвилинах можна відзначити лише небезпеку від львів’ян: двічі потужно стріляв Олег Гасюк, однак «трейдерів» виручив голкіпер.

Відповідь від господарів на 7 хвилині стала результативною: Дмитро Калуков перехопив м’яч і реалізував вихід сам на сам.

Після цього «зелено-білі» притиснули суперників до воріт, раз за разом перевіряючи на міцність захист господарів.

Були хороші удари Віталія Ковальчука, Мар’яна Пелеха, Олега Гасюка, Олега Легендзевича; Андрій Ременець прорвався у штрафний майданчик, однак вчасно зреагував голкіпер; неодноразово небезпечно завершував атаки Тарас Кузь.

Власне після одного з прострілів від капітана енергетиків Андрій Ременець підправив м’яч у сторону воріт, проте «ДЕ Трейдинг» врятувала стійка.

Господарі шукали можливості для контрвипадів, тож кілька разів довелося активно вступати у гру і голкіперу «Енергії» Ярославу Морикишці.

Зрештою на перерву команди пішли за мінімальної переваги «трейдерів». А в другій половині зустрічі «зелено-білі» продовжили атакувати: небезпечно пробивали Андрій Теряєв, Мар’ян Пелех, Тарас Кузь.

В середині другого тайму до розіграшу атак почав підключатись воротар львів’ян і на 32 хвилині «Енергія» зрівняла рахунок. Олег Легендзевич отримав передачу у штрафному майданчику від Віталія Ковальчука, обіграв голкіпера і відправив м’яч у «дев’ятку».

Цей гол додав впевненості енергетикам, хороші нагоди для взяття воріт були в Андрія Теряєва, Мар’яна Пелеха, Олега Гасюка — «трейдерів» рятував голкіпер Олександр Кравець.

На останніх хвилинах матчу обидві команди ризикували і атакували вп'ятьох, аби здобути перемогу. В «Енергії» п’ятим польовим виходив Олег Легендзевич, у «ДЕ Трейдинга» — Віталій Дзюба. Попри це рахунок зустрічі більше не змінився — 1:1.

Джерело - Пресслужба ФК «Енергія»

9 січня

14-й тур

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Ураган» (Івано-Франківськ) 1:4 (1:3)
Арбітри: Руслан Лутій (Київ), Олександр Макаренко (Радомишль), Артем Федоріщев (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)

Голи: Виставной (19) - Абакшин (3, 12), Швед (18), Мих. Грицина (26)
«ДЕ Трейдинг»: Кравець (в) – Калуков (к), Дзюба, Вацюк, Іванов - Щербак, Виставной, Мозговий, Сагайдачний, Скубченко, Аніскін, Лінекер - Гурко (в). Головний тренер: Олександр Хурсов.
«Ураган»: Колток (к) (Левандівський, 40) – Радевич, Мик. Грицина, Масевич, Фаренюк – Швед, Шеремета, Коваль, Абакшин, Онуфрак, Ткачук - Кардаш (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Калуков (7)

Вже на 3-ій хвилині звітного матчу "дракони" повели у рахунку. Абакшин вкотре продемонстурвав своє гольове чуття, встигнувши на добивання після пострілу Михайла Грицини - 0:1. Далі у гру вступили голкіпери - Колток врятував після удару Виставного, а Кравець впорався з пострілами Миколи Грицини, Шведа та Абакшина. Кращий голеадор минулого сезону чемпіонату України домігся бажаного на 12-ій хвилині. Цього разу Даниіл зблизька вразив ворота суперників - 0:2. Ближче до завершення тайму обидві команди "прорвало". Фаренюк та Швед на двох розіграли зразкову комбінацію і Назар забивав вже у порожню рамку - 0:3. "Трейдери" відповіли прицільним ударом від Виставного, який й підбив результат першої половини -1:3 на користь "драконів".

Після відпочинку малюнок гри на майданчику не змінився. "Дракони" насідали на ворота суперників і знову у гру вступив Кравець. Трималась оборона господарів недовго - Михайло Грицина після дотепного пасу Абакшина збільшив перевагу франківської команди. Перехід на гру з п'ятим польовим не допоміг "трейдерам" змінити сиутацію на табло - 1:4, "Ураган" святкує першу перемогу у 2022-му році.

Джерело - Пресслужба НФК "Ураган"

18-й тур

«ХІТ» (Київ) – АФФК «Суми» (Суми) 8:2
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри: Ярослав Вовчок, Тарас Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ), Леонід Жиронкін (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)​
Спостерігач арбітражу: Олег Іванов (Дніпро)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)​

Голи: Лебідь, 4, Школьний, 6, 21, Літвінов, 17, Волков, 32 (а/г), Поночовний, 33, Журба, 36, Сірий, 36 – Нагорний, 21, 34
ХІТ: М. Лисенко (Сухов, 21, Сіріцький, 37) Журба (к), Школьний, Педяш, Чернявський Сірий, Лебідь, Поночовний, Жук   Боргун, Літвінов, Кібиш.
Суми: Сітнер (Пєтухов, 21)  Гурєєв (к), Нагорний, Сметаненко, Волков Ессаргіні, Власенко, Пімоненко, Расторгуєв  Бакляк, Балухта (вр, в заявці був, фізично присутній на матчі не був).

Завершилися новорічні свята і напередодні продовжився регулярний чемпіонат Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 – в рамках 18-го туру «ХІТ» вдома розгромив АФФК «Суми», та з гарним настроєм розпочав Новий 2022 рік.

Хлопці Євгена Ривкіна нокаутували суперників зі старту, забивши два швидких голи – на 4-ій хвилині після пострілу Євгена Сірого м’яч у ворота переправив Ярослав Лебідь, а за пару хвилин після перехоплення від Олександра Педяша рахунок подвоїв його тезка Олександр Школьний.

Після цього була гольова тиша, яку на 17-ій хвилині порушив Максим Літвінов, забивши у другому матчі поспіль – 3:0.

Одразу по перерві Школьний після розіграшу кутового оформив дубль, але вже в наступній атаці Едуард Нагорний прорвався по центру і розпечатав ворота Олександра Сухова (у першій половині грав Максим Лисенко).

Після рахунку 4:1 гра дещо заспокоїлася, але команди прокинулися на 32-ій хвилині. Спочатку Едуард Волков зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Педяша, за хвилину Володимир Поночовний після прориву правим флангом класно пробив у нижній кут, а ще за хвилину Нагорний забив свій другий м’яч після розіграшу кутового – 6:2.

Наші не збавляли обертів – і спочатку Сергій Журба після власного перехоплення і добивання провів сьомий гол «ХІТа», а згодом Євген Сірий дальнім ударом «прошив» голкіпера АФФК «Суми» Костянтина Петухова!

8:2 – «ХІТ» розпочинає Новий 2022 рік впевненою перемогою, проте наразі для нашої команди настає велика перерва. Гравці збірної України вирушають у табір нашої Національної команди з футзалу, яка готується до Чемпіонату Європи (ЄВРО-2022 стартує 19 січня у Нідерландах). Тож, кубкові матчі проти представника Першої ліги «SkyUp» перенесено, а 19 тур Екстра-ліги буде зіграний вже після завершення європейської першості (базова дата – 12.02.2022).Відео-звіт матчу 18 туру «ХІТ» 8-2 АФФК «Суми»:

Джерело - Лев ГАЛУШКО, прес-служба ФК «ХІТ»

«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький) 5:3 (1:1)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри: Євген Диннік (Одеса), Денис Чумак (Харків), Володимир Дзюра (Рівне)​
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)​
Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)​

«Кардинал Рівнестандарт»: Дяченко – Волянюк, Горпинич, Скибчик, Фетько – Новак, Кручок, Кравчук, Малиновський – Басич. Запасні: Рафальський, Панкратій, Мартиненко, Рибіцький.
Тренер: Павло Дармовіс.
«Сокіл»: Бабенко – Боднар, Подлюк, Абзалов, Хамдамов – Данилюк, Первєєв, Гуцуляк, Сохорук. Запасні: Чайка, Донець, Орган, Татумірак.
Головний тренер: Роман Ковальчик.
Голи: Фетько (6), Волянюк (31, з пенальті, 37, з дабл-пенальті), Малиновський (38), Горпинич (40, з дабл-пенальті) – Абзалов (11), Подлюк (27), Первєєв (33).
Попередження: Подлюк (12), Сохорук (13), Абзалов (31), Хамдамов (40).
Вилучення: Абзалов (38, друге попередження).
На 13-й хвилині Максим Малиновський не реалізував дабл-пенальті (воротар).
На 38-й хвилині Михайло Волянюк не реалізував дабл-пенальті (воротар).

На звітну гру господарі паркету вийшли із серйозними кадровими проблемами. Через дискваліфікація поєдинок пропускали основний голкіпер команди Ілля Бакінський і граючий тренер та найбільш досвідчений у складі зелено-жовтих Олександр Бондар.

Варто віддати належне обом командам, які у цьому різдвяному матчі подарували вболівальникам справді масу емоцій.

Відкрили рахунок у грі господарі. Михайло Волянюк виконав перехоплення і віддав на вільного Олексія Фетька, який точно пробив із близької відстані. Хмельничани відігралися завдяки рикошету від Олексія Боднара і точному удару Костянтина Абзалова – 1:1. Одразу після пропущеного голу “Кардинал Рівнестандарт” знову міг вийти вперед у рахунку, але Максим Малиновський не реалізував дабл-пенальті після фолу Миколи Сохорука проти Олексія Фетька.

Після перерви свій момент не реалізував Михайло Волянюк – гостей врятувала поперечина воріт.

А потім вперед “Сокіл” вивів Артур Подлюк, замкнувши на дальній стійці передачу партнера з правого краю атаки – 1:2.

Рівняни відігралися завдяки пенальті. Костянтин Абзалов притримав Сергія Кравчука у власному воротарському майданчику, а Михайло Волянюк чітко виконав “стандарт” – 2:2.

П’ятий у матчі гол самотужки створив Владислав Первєєв. Він прокинув м’яча у “хатку” Богдану Новаку, а потім з-під Максима Малиновського на техніку пробив у дальній кут воріт – без шансів для голкіпера – 2:3!

Вдруге у матчі рівняни відігралися знову зі “стандарту”. Михайло Волянюк впевнено виконав десятиметровий після очевидного фолу Гуцуляка проти Сергія Кравчука – 3:3.

Вже за хвилину найкращий голеадор ліги міг вивести свою команду вперед у рахунку, але цього разу він не реалізував дабл-пенальті, програвши дуель воротарю “Сокола”. В епізоді, що передував цьому арбітри за друге попередження вилучили з майданчика Костянтина Абзалова.

Забити вчетверте рівняни зуміли за дві з половиною хвилини до сирени. Удар Романа Горпинича, рикошет від Хамдамова і Максим Малиновський не схибив – 4:3.

А крапку у матчі поставився сам Роман Горпинич. Він реалізував дабл-пенальті за фол Андрія Хамдамова проти Олексія Фетька. 5:3.

Джерело - "Кардинал Рівнестнадрат"

«Продексім» (Херсон) – «Viva Cup» (Харків) 2:0
14:00. м. Херсон, ХФСК
Арбітри: Артем Духан (Луганська обл.), Дмитро Дудка (Обухів), Святослав Ключник (Миколаїв)​
Хронометрист: Леонід Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Суми)
Делегат: Микола Комаренко (Херсон)​

Голи: Зварич, 2, Бессалов, 39
Попередження: Зварич, 6 – Зміївський, 33