ИспанияИспания-2021/22. Тур 2. Бенефис Томаша ДраховскиЧемпионат мираСтаніслав Гончаренко: «Чемпіонів не судять, але ні в одній з п'яти останніх ігор Португалія не виглядала сильніше свого суперника»РоссияСергей Зуев: «Новый сезон получится интереснее предыдущего»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 5. LIVE!Первая лига Володимир Гриник: «На безлюдний острів взяв би Ярослава Писька – ловив би мені рибу і співав»Чемпионат мираЗапасной вратарь сборной Казахстана на ЧМ в Литве получил полмиллиона призовыхПервая лига Негель, Бакум, Чеберяк, Семенченко, Салтанов і Морено – гравці «SkyUp»Первая лига Перша ліга 2021/2022. Представлення учасників зони «Схід»КазахстанСтал известен календарь чемпионата Казахстана сезона-2021/22Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 7 тур. LIVE!Первая лига Перша ліга 2021/22. «Любарт» (Луцьк) – «КІВС Енергія-2» (Львів). АнонсПервая лига Андрій Федюк: «Ми не стоїмо на місці, нам вдалось домовитись про співпрацю з Віталієм Багряком»ИталияИталия-2021/22. Тур 1-2. С места в карьерСборная УкраиныОлег Шайтанов: «Матчі з Португалією були дуже інформативними»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. Тур 7: анонсФутзал в миреУзбекистан-2021/22. Тур 1. «Локомотив» идет без потерьКазахстанИгита: «Я еще не наигрался!»Сборная УкраиныЖіноча збірна України зазнала поразки від Португалії у повторній контрольній зустрічіСборная УкраиныАнна Шульга: «Потрібно продемонструвати характер й не боятися суперника»Первая лига Перша ліга 2021/2022. Представлення учасників зони «Захід»

Суддівська післямова. Сезон 2021/22. Випуск 3

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі коментар щодо окремого ігрового епізоду матчу другого туру чемпіонату України серед команд Parimatch Екстра-ліги 2021/2022 у форматі «трактуємо, рекомендуємо, вдосконалюємо».

 Кліп № 1:

«Енергія» (Львів) –  «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне), 2 хв.

 

На другій хвилині першого тайму гравець команди «Енергія» (у білій формі) під час виконання захисних дій випадково ногами змістив власні ворота, при цьому м’яч відбився від нього і перетнув лінію воріт, але не у площині, яка відображає ворота в їх нормальному положенні. У такій ситуації взяття воріт не фіксується, оскільки м’яч покинув межі майданчика (вийшов з гри) від захисника, тому гра поновлюється кутовим ударом. У випадку, якщо б м’яч залишився у грі і її зупинили б арбітри – матч було б поновлено спірним м’ячем. 

КА АФУ звертає Вашу увагу на інші можливі ситуації зі зміщенням воріт, зазначені у чинній редакції Правил гри у футзал, Правило 1, пункт 10 Зміщення воріт

Арбітри повинні використовувати наступні рекомендації щодо розташування воріт по лінії воріт та зарахування голу:

Якщо обидві стійки торкаються лінії воріт, арбітри повинні зарахувати гол, якщо м’яч повністю перетнув лінію воріт… Вважається, що ворота зміщені, коли принаймні одна зі стійок воріт не торкається лінії. 

У випадку коли гравець команди, що захищається (включаючи воротаря) навмисне чи випадково зміщує або перевертає власні ворота перед тим як м’яч перетне лінію воріт, гол повинен бути зарахованим, якщо б м’яч потрапив у ворота між стійками при нормальному положенні. 

Якщо гравець команди, що захищається, навмисно зміщує або перевертає ворота, і це спричиняє контакт стійок та поперечини воріт з м'ячем, призначається 6-метровий удар на користь команди суперника і гравець-порушник повинен бути попередженим або, якщо порушення позбавляє команду суперника голу чи очевидної гольової можливості – виноситься вердикт у вигляді червоної картки

Якщо гравець команди, що атакує випадково або навмисно перемістив або перекинув ворота суперника, гол не може  бути зарахованим, і:

1) якщо це було випадково, матч поновлюється спірним м’ячем;
2) якщо це було навмисно і ворота спричинили контакт з м'ячем, призначається штрафний удар на користь команди суперника та гравець повинен бути попередженим;
3) якщо це було навмисно, і ворота не спричинили контакту з м’ячем, призначається вільний удар на користь команди суперника та гравець повинен бути попередженим.

Додаткові позначки можуть бути зроблені під стійками воріт для допомоги арбітрам забезпечувати повернення зміщених воріт у правильне (коректне) положення.

Джерело - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.