Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар розповів про те, як вплинула на ігровий тонус команди вимушена пауза у чемпіонаті та підготовку до матчу з «Продексімом».
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/2021-22/kardinal-rivnestandart/bondar/24455320130484159787101214345989603085643493n.jpg)
– Минулий тиждень працювали в режимі дворазових тренувань. Тому у контрольному матчі проти столичної команди «Clust» гравці виглядали дещо втомленими і припускалися багато простих помилок. Але ця гра була для нас необхідною, щоб бути в хорошому ігровому ритмі.
Цього тижня розпочинаємо працювати у звичайному циклі і готуватися конкретно до гри з «Продексімом». Проаналізуємо свою гру, намагатимемося якомога менше робити помилок, оскільки в «Продексімі» зібрані дуже хорошого рівня гравці і вони вибачати не будуть.
І користуючись нагодою, хочу запросити усіх вболівальників, прийти і підтримати нашу команду!
Джерело - Футзальний клуб "Кардинал Рівнестандарт"