Сергій Піддубний зіграв у матчі першої ліги разом зі своїм 15-річним сином
![](../../public/images/upload/1-liga/2020-21/lubart/piddynnyy-roman/444cf7267b03e95ab0152a18e627634a.png)
Один із найкращих баскетболістів в історії Леброн Джеймс у свої 36 років продовжує грати на найвищому рівні в НБА, наводячи жах на більшість суперників. Його головна мотивація – через декілька років вийти на паркет ліги разом із сином.
Вчора схожу історію вдалося реалізувати легендарному волинському футзалісту Сергію Піддубному. Його син Роман успішно дебютував за "Любарт" у Першій лізі. Та ще й проти кого! "Енергія-2" – друга команда львівського футзального гегемона, у складі якого й провів свої найкращі ігрові роки Піддубний.
"Якщо чесно, у великій мірі свої футзальні роки продовжую за рахунок того, що дуже чекав цього моменту, – каже Сергій після матчу. – Можливо, не дуже правильно, що син вийшов одразу, бо він не тренувався з нами достатньо часу. Проте я боявся пошкодитися і ми пішли на цей крок".
"Син мене дуже порадував. Він вийшов дуже впевнено, а коли почав демонструвати фінти, то я зрозумів, що заміна росте. Я дуже задоволений, – зазначає Піддубний. – Далі ми його зняли, бо стало помітно, що заграли нерви. Станом на зараз, його фізична готовність ще підліткова, тому потрібно було поберегти".
![](../../public/images/upload/1-liga/2020-21/lubart/piddynnyy-roman/d4479e7482069b1d8bcb02c008762dbd.jpg)
"Аби він ще забив гол, то взагалі не було б слів, – додає Сергій. – Але те, що син продемонстрував на полі… Повторюся, я дуже задоволений його грою і нашим результатом".
До слова, у стартовому матчі в Першій лізі "Любарт" переміг "Енергію-2" з рахунком 2:1. Окрім 15-річного Романа Піддубного, свій ігровий час отримав і його ровесник Назар Павловій.
"Ситуація зі складом у нас доволі непроста, багато травмованих. Тому в останній момент визвали Сергія Степанюка, щоб він підставив своє досвідчене плече і як бачимо – недаремно,– коментує гру спортивний директор. – Сьогодні також трішки ігрового часу отримав Назар Павловій, «понюхав», що це. Ми продовжимо поступово підпускати їх, надавати шанси, щоб росла заміна".
Похвалив Сергій Піддубний і команду суперника:
"Вони грають футзал, мають свій малюнок. Хоча це й 18-річні хлопці, видно, що вони можуть зіграти по-чоловічому. В якийсь момент ми хотіли їх «перекусити» і нам це не дуже вдалося. Вони готові до боротьби. Було важко. В окремих моментах нас виручив голкіпер".
Джерело - Руслан Пилипчук, konkurent.ua