Экстра-лигаАндре Броканело: «Эта команда обязана побеждать во всех соревнованиях»ТурнирыКубок Водяна-2021. ПревьюЖенский футзал«Леонас - Университет Драгоманова» представил двух новичковБеларусьУчита переходит в «Столицу»Чемпионат ЕвропыСтали известны подробности жеребьевки отборочного раунда ЕВРО U19Детский футзалПідсумки засідання Комітету ДЮФ АФУ: Суперкубок України і заборона на вкидання м’яча за центр майданчику під час ударів від ворітПольшаСторожук и Перкович – из «дьяволов» в «драконы»Первая лига Іван Скіцко – головний тренер «Славути»Турниры«Яско» – переможець «Odessa Open Cup-2021». WeekendЭкстра-лигаІгор Черненко: «Особисто мені соромно, коли ми приймаємо наших суперників у педуніверситеті, але інших варіантів немає»БеларусьЭдимар – новый игрок «Столицы»Бразилия«Магнус» – обладатель Кубка Бразилии-2021Аматоры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів другого ігрового дняЭкстра-лига«ХІТ» завершив тренувальний збір в УжгородіИспанияМигелин: «Я хочу чувствовать себя игроком, а не пенсионером»Экстра-лига«ДЕ ТРЕЙДИНГ» завершил первый этап подготовки к Экстра-лигеФутзал в миреСборная Ирана – победитель Continental Futsal Championship-2021РоссияИван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»

Ярослав Пєсоцький: «Ми розуміємо, що є кілька позицій, які потрібно підсилити, але це будуть мінімальні кроки»

“Суми” з п’ятого липня розпочали підготовку до нового сезону Екстра-ліги.


Наразі команда налаштовується на робочий лад після тривалої відпустки. Нагадаємо, уже не є гравцями АФФК “Суми” Віталій Катеринін та Олексій Фетько, які залишили клуб. Решта поступово розпочинає процес у загальній групі. Разом з командою займається група місцевої молоді, яка перебуває на перегляді.

“Напередодні сезону зустрілися з керівництвом клубу і вирішили розпочинати підготовку до нового сезону з цього понеділка. На першому етапі разом із гравцями основи працює місцева молодь та досвідчені сумські гравці, які. ми вважаємо, зможуть допомогти нам під час виступів у Екстра-лізі. Уже з 12 липня розпочнеться повноцінна робота. Наше головне завдання на цей час – створити фундамент фізичної підготовки на весь сезон. Саме з наступного понеділка з нами залишаться гравці основи та ті, хто себе добре показав під час першого тижня роботи.

Наразі до кінця липня заплановано три мікроцикли дворазових тренувань. Далі перейдемо безпосередньо в зал, щоб перевірити гравців під час контрольних матчів. Уже попередньо ведемо переговори з командами Екстра-ліги для спарингів. Також у планах взяти участь хоча в у одному передсезонному турнірі. Який він буде та де проходитиме, поки в роздумах.

Що стосується кадрів. Ми розуміємо, що є кілька позицій, які потрібно підсилити. Тренерський штаб не сидить на місці та веде перемовини із різними гравцями. Це будуть мінімальні кроки, ми розраховуємо на “кістяк” із минулого сезону. Дуже розраховуємо на місцеву молодь, свіжа кров нікому не завадить. Також хочу подякувати Віталію Катериніну та Олексію Фетьку. Вони покинули нашу команду, але дуже багато для неї зробили”, – зазначив головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький.


Попередньо старт нового сезону Екстра-ліги заплановано на 28 серпня.

Джерело - foodcentresumy.com.ua

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.