Завдяки засобам сучасного зв’язку учасниками Комітету дитячо-юнацького футзалу було обговорено низку нагальних питань напередодні старту сезону.
![](../../public/images/upload/deti/logoduf.jpg)
Ключовою темою для розгляду став формат проведення Юнацької Екстра-ліги (U-17). Минулий сезон, зважаючи на епідеміологічні реалії, відбувся за туровою системою. Втім, у сезоні 2021/2022 цей чемпіонат повернеться до звичної системи: матчі вдома та на виїзді.
Формат проведення Вищої та Першої ліг чемпіонатів України у категоріях U-11, U-13, U-15 і U-19 залишиться незмінним. Турніри проходитимуть за туровою системою.
З нового сезону перекидати м’яч за центр майданчику під час ударів від воріт можна буде лише у змаганнях категорій не старших за U-11.
Цікавим нововведенням у наступному сезоні буде проведення Суперкубка України у різних вікових категоріях (U-11, U-13, U-15). Матчі цього турніру заплановані на вересень 2021 року.
Також було затверджено доцільність формування збірної України (U-15) задля підготовки гравців для їхніх майбутніх виступів у складі юнацької збірної України (U-17).
Окрім цього, на Комітеті був затверджений план-календар на сезон 2021-2022 роки та загальний рейтинг клубів за результатами двох останніх сезонів (фото додаємо нижче).
Наступне засідання Комітету ДЮФ АФУ буде проведено за три тижні.
![](../../public/images/upload/deti/21-22/0-02-0a-4c6129f3a05456b35f0936ee94cb1ee590cbd6123a82013f72d1177f21adc726full.jpg)
![](../../public/images/upload/deti/21-22/0-02-0a-9393e43b1c2f90663171052489f676a61f0f0113d447bc31ce39628d3c3f0f14full.jpg)
![](../../public/images/upload/deti/21-22/0-02-0a-4ac98cd0d5d73c4295e1021fdf58dfb51bd70bbbabdb72fecd4b85aa168184cbfull.jpg)
Джерело - АФУ