Ще один український фахівець працюватиме у Литві
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/2018-19/epicentr-k-avangard/krasii/krasii-kopiya.jpg)
Як стало відомо futsalua.org, Кирило Красій, який нещодавно очолював одеський «Епіцентр К Авангард», найближчими днями увійде до тренерського штабу збірної Литви. Нагадаємо, що національну збірну цієї країни очолює ще один наш співвітчизник Євген Ривкін.
З 28 січня збірна Литви почне свій навчально-тренувальний збір і в цей час Красій вже має приступити до виконання своїх обов’язків. На 2 і 3 лютого у литовців заплановані товариські матчі проти збірної Киргистану.
Андрій Гулій, futsalua.org