Третій українець увійшов до тренерського штабу збірної Литви
![](../../public/images/upload/mir-i-evro/20-21/evropa/1-chehiya/1-era-pak/litvinenko/15-08-2020-litvinenko.jpg)
18 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Литовської футбольної федерації під час якого були вирішені чимало важливих питань. Одним із них було затвердження прийняття на роботу у склад тренерського штабу збірної Литви українського голкіпера Дмитра Литвиненка.
33-річний гравець чеського «Хрудіма» став тренером воротарів національної збірної Литви з футзалу. Українець буде суміщати кар’єру гравця і тренера. Контракт Литвиненка з «Хрудімом» дійсний до кінця поточного сезону, а робота у збірній Литви розрахована до завершення домашнього для неї Кубку світу, що має відбутися з 12 вересня по 3 жовтня.
Литвиненко став третім українцем у тренерському штабі збірної Литви. Нагадаємо, що з грудня 2017 року головну команду цієї країни очолює український фахівець Євген Ривкін. А з січня 2019 року його асистентом став ще один наш співвітчизник Кирило Красій.
Сам Дмитро запевнив, що ігрову кар’єру завершувати не збирається. Не будемо забувати і про те, що він увійшов в розширений список гравців збірної України на відбірковий турнір до Євро-2022.
Андрій Гулій, futsalua.org