Сборная УкраиныВ першому товариському матчі Румунія здобуває вольову перемогу над УкраїноюСборная УкраиныТовариські матчі. Румунія – Україна. LIVE!Чемпионат мираРобиньо: «Мы сделаем все, чтобы выиграть трофей»ФранцияДжамель Арун – тренер сборной ФранцииЧемпионат мира​Кубок світу-2021. День 12: Іран, Португалія та Іспанія завершують список чвертьфіналістівСборная УкраиныЯрослав Лебідь: «Хотів розуміти своє майбутнє до завершення сезону, а «Ураган» пропонував почати переговори тільки після»Чемпионат мираХо Ван И: «Я пообещал себе, что выйду на новый, более высокий уровень»Чемпионат мираМатиас Люкуйкс: «У нас есть мечта – снова сыграть все семь матчей»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 2. LIVE!Чемпионат мираНуржан Доскеев: «Сборная показала как раз тот уровень, которого и ждали от Казахстана»ПольшаСава Лутай продовжив кар’єру в польському «Гурніку»ФранцияКарека покидает «Коринтианс» и перебирается во ФранциюЧемпионат мира​Кубок світу-2021. День 11: Аргентина, Бразилія та Казахстан виходять у чвертьфіналЧемпионат мираКака: «Знали, что у нас есть эта сила»Женский футзал«Леонас-Университет Драгоманова» вернулся к названию «Будстар-НПУ»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 4 тур. Статистичні показники туруПольша«Ред Дрэгонз» (Пневы) – обладатель Суперкубка Польши-2021Чемпионат мираКубок світу-2021. День 10: Марокко вперше в історії виходить в 1/4 фіналу, а В’єтнам радіє результатуЛитваОлександр Даниленко очолив литовський «Вікінгай»Чемпионат мираЛеозиньо: «Наш главный соперник – Аргентина»

«Екстракласа» взялася за підрахунок бомбардирів

1. Даніель Кравчик; 2. Марцін Міколаєвіч; 3. Олександр Бондар. Що це таке? Це класифікація найкращих бомбардирів трьох останніх сезонів футзальної Екстракласи.


Голова Комітету ліги Януш Лейк виконав дуже важке завдання: оновив історію бомбардирів. На цей момент, після декількох місяців кропіткої роботи на основі протоколів матчів, він склав класифікацію за останні три сезони: від найкращого бомбардира Кравчика (на фото) до гравців, які забили один гол.

 Інші 22 сезони були описані у книзі Яна Пічета «Футзал  велика гра маленьким м'ячем»,  пояснює Януш Лейк. – Таку саму таблицю бомбардирів, що й у цій книзі, на своєму сайті має «Рекорд» (Бельсько-Бяла), а також вона була на сайті футзальної Екстракласи. Після детального аналізу я помітив, що деякі дані неправильні. Через це я наказав, до моменту уточнення даних, видалити таблицю, що є неправильною, з сайту Екстракляси.

 Які там були помилки?
 Підрахунок бомбардирів проводився з сезону 1994/1995 до 30 травня 2017 року  відзначає Лейк.  І в книзі Яна Пічета вони наведені станом на 1 червня 2016 року. Таким чином у нас різниця в один рік (сезон), і однакова статистика. Саме тому здавалося необхідним порахувати три останні сезони і доповнити їх статистикою, що міститься в книзі Яна Пічети.

Лейк відзначив статистику деяких бомбардирів.

 Наприклад, на сайті «Рекорду», станом на 30 травня 2017 року, на 26 місці стоїть Ігор Собальчик зі 123 голами,  каже Лейк.  А в книзі Пічети (станом на 1 червня 2016 року) Собальчик на 24 місці зі 133 голами. За сезон його показник зменшився на 10 голів. Це, мабуть, «чеська помилка». Інший приклад  Роман Вахула. У книзі Пічета на 1 червня 2016 року він має на своєму рахунку 67 голів. Згідно з протоколами арбітрів він забив 32 голи за останні три сезони. Всього – 99 голів. Сайти говорять, що у нього на рахунку 101 гол, а клуб з Пнев, що 100. Можливо, гравець забив у якомусь матчі, а арбітри позначили це як автогол.

Три найкращі бомбардири за останні три сезони:
1. Даніель Кравчик - 82 голи
2. Марцін Міколаєвіч – 78 голів
3. Олександр Бондар – 71 гол

Таблицю найкращих бомбардирів за останні три сезони можна знайти на веб-сайті Futsal Ekstraklasa на вкладці «Історія».

Джерело – futsalekstraklasa.pl

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.