Український нападник перейшов в стан чемпіона Латвії
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/2019-20/hit/shamli/28-shamli.jpg)
27-річний український «стовп» Дмитро Шамлі продовжить свою кар’єру у латвійському «Петрові». Шамлі буде одним з двох легіонерів ризького клубу у новому сезоні. Іншим легіонером став грузин Арчіл Себіскверадзе.
Минулого сезону «Петров» виграв чемпіонство в Латвії, а тому представлятиме свою країну в Лізі чемпіонів. Крім того, клуб має виступати і в Балтійській футзальній лізі.
У сезоні 2019/20 Дмитро Шамлі виступав за «ХІТ», але не зумів закріпитися у складі киян. На рахунку нападника 5 голів в 17 матчах і 3 жовті картки (ЕЛ – 13/4голи+2 жк, КУ – 4/1 гол+ 1жк).
Андрій Гулій, futsalua.org