Экстра-лигаІван Скіцко: «Я розумію, як нам складно доведеться у новому сезоні»Экстра-лигаВасиль Кефа і Дмитро Ігумнов – новачки «Food Centre-Sumy»Экстра-лигаДаниєль да Роса Мендонса – игрок «Продэксима»Первая лига «Кардинал-Рівне» знову здолав «ІнБев», а «Food Centre-Sumy» здобув першу перемогу у передсезонних матчахФутзал в миреВладимир Разуванов: «Хочется от себя, конечно, большей результативности»Чемпионат мираОтбор к чемпионату мира-2020. Обзор. Часть 2. ЕвропаРовноСпорткомплекс у Рівному одержить додаткове фінансуванняКазахстанСтало известно, когда «Кайрат» может возобновить тренировкиРоссияРоссия-2019/20. Суперлига. Плей-офф. 1/2 финала. LIVE!Экстра-лига«Viva Сup» і «ДЕ Трейдинг» обмінялися перемогамиПервая лига Віталій Коробка і Владислав Завертаний продовжили контракти з «Ураганом»Экстра-лигаОлександр Хурсов: «На сьогодні вважаю «Ураган» «темною конячкою»Ивано-ФранковскІгор Овчар: «Запорука усіх моїх досягнень, великих і малих звершень – це однозначно моя сім’я»КазахстанКака: «Нет другого эффективного метода развития, кроме как делать упор на детский футзал»ИспанияХуан Эмилио: «Я иду туда, где стремятся к титулам»РоссияСергей Скорович: «В полуфинале Суперлиги все четыре клуба будут биться до последнего»Польша«Пяст» розкрив усі карти: Роман Вахула і ще сім новачківЭкстра-лигаВячеслав Скоропад: «Я за восемь лет арбитража получил две двойки, а у людей по пять за сезон»Экстра-лига«Food Centre-Sumy» і «Рятувальник» улаштували гольову феєрію в контрольному матчіЭкстра-лигаКлаудиньо: «Моя философия – играть на максимуме своих возможностей»

Кубок України 2019/20. Другий попередній раунд. Результати, огляди, відео

Усе про матчі другого попереднього етапу Кубка України в одному матеріалі

31 жовтня

«Продексім-2» (Херсон) – «Прайд» (Токмак) 8:2 (4:0)
Едуард Волков (8, 27, 32), Артем Люблинський (10), Микита Ільїн (10), Роман Мельник (14), Володимир Маєвський (22), Віталій Поплевічев (33) – Ігор Подгорний (36), Олексій Новік (37)
Попередження: Бєлан, 30 – Мельничук, 11
Арбітри: С. Ключник, О. Максименко (обидва – Миколаїв), В. Вдовиченко (Херсон)
Хронометрист: О. Бондаренко (Херсон)
Спостерігач арбітражу: О. Левченко (Херсон)
Продексім-2: 41. Андрій Заєц, 21. Дмитро Щипчик – 22. Данило Бєлан, 88. Едуард Волков, 32. Микита Ільїн (к), 77. Максим Кошовий, 27. Артем Люблінський, 99. Володимир Маєвський, 55. Роман Мельник, 14. Владислав Моспан, 33. Віталій Поплєвічев, 6. Андрій Учитель.
Прайд: 12. Олександр Кравець, 1. Юрій Дружинець – 19. Анатолій Краснокутський (к), 13. Ігор Подгорний, 10. Олексій Новік, 11. Микита Луценко, 3. Микита Аверков, 2. Іван Мельничук, 17. Максим Патийчук, 8. Даніїл Міцкевич.

Продексім-2 дуже активно розпочав матч, постійно пресингуючи суперника. Вже на другій хвилині поперечина врятувала ворота гостей. Але за такої гри нічийний рахунок не міг довго протриматися. На 8 хвилині Едуард Волков головою переправляє м’яч у ворота суперника. Ще через кілька хвилин голами відзначилися Артем Люблинський та Микита Ільїн. Гра проходила за повною перевагою херсонців. Ще один гол у першому тайми забив Роман Мельник.

Після перерви Прайд виглядав більш впевненіше, команда почала частіше залучатися до атак. Але все одно перевага господарів значно відчувалася на майданчику. Лише за рахунку 8-0 Продексім-2 помітно збавив темп, чим одразу скористався суперник, відігравши два м’ячі.

Рахунок першої зустрічі 8-2. Попереду матч-відповідь, але за такої гри Продексім майже стовідсотково гарантував собі вихід до наступного етапу.

Фотозвіт матчу ТУТ

Джерело - futsal.kherson.ua

8 листопада

«Прайд» (Токмак) – «Продексім-2» (Херсон) 2:1 (0:0)
Грицкевич, 32, Новік, 40 – Мандрічний, 28 (а/г)
Попередження: Маєвський, 30 (Продексім-2)
Арбітри: А. Ноєв (Запоріжжя), К. Кандибей (Дніпро), С. Філоненко (Запорізька обл.)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

22 листопада

«Manzana-2TK» (Київ) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 5:2 (2:1)
Голи: Аксьонов, 10, 14, 38, Сандецький, 28, Степаненко, 39 – Рідний, 14, О. Маржановський, 24
Попередження: Романовський, 25 – О. Маржановський, 12, Порхун, 15
На 17-й хвилині Степаненко (Манз.) не реалізува дабл-пенальті (воротар)
Manzana-2TK: 20. Тимошенко, 85. Дєнюжкін – 3. Накаєв (к), 5. Тменов, 11. Смоловик, 55. Сандецький – 88. Аксьонов, 4. Романовський, 2. Р. Савенко, 18. Саківський, 77. Степаненко,  6. Фещенко, 8. Яблонько.
Головний тренер: Віталій Мельник
ЗАПОРІЖПРОМГРУП: 1. Анікеєв, 90. Бєліков – 3. О. Маржановський, 10. Рідний, 77. Макшанов, 88. Порхун – 99. Оліщук (к), 7. Лавриненко, 44. А. Гай, 2. Фролов, 9. Тесля, 5. Городецький, 17. Корєшков.
Головний тренер: Володимир Ганзуленко
Арбітри: Я. Опришко (Кременчук), О. Гопка (Черкаси), О. Нагорний (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

6 грудня

19:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Manzana-2TK» (Київ) 5:6 (2:1)
Порхун, 3, 23, 38 (пен.), Рідний, 9, Пічкуров, 35  Тменов, 19, Саківський, 27, 32, 38, 40, Дєнюжкін, 33
Попередження: Фещенко, 15, Сандецький, 38 (обидва Манзана)
Арбітри: М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)

23 листопада

«Symbol» (Харків) – «Viva Cup» (Харків) 5:3 (2:2)
Голи: Кононов, 1, 35, Дубич, 9, 34, Лоншаков, 39 – Терентьєв, 14, 19, Замятін, 31
Попередження: Кононов, 22 – Панасенко, 7
Symbol (старт): Федоренко, Кононов, Комісаров, Лоншаков, Волобуєв.
Viva Cup (старт): Чеканов, Т. Рибак, Панасенко, Масленніков, Головень.
Арбітри: О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), А. Швець (Харків)
Хронометрист: Ю. Воложенко-мол. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Рудинський (Харків)

7 грудня

15:00. «Viva Cup» (Харків) – «Symbol» (Харків) 4:6 (2:2)
Масленніков, 11, Т. Рибак, 11, 38, Кондратюк, 36 Волобуєв, 2, Лоншаков, 7, 29, Коміссаров, 28, Солоп, 31, 40
Попередження: ?, 7, Васильєв, 17 В. Чуднов, 13
Арбітри: А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: А. Швець (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«ДДХ» (Дніпро) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) 1:5 (1:0)
Голи: Дуков, 20 – Грицовець, 27, 40, Доманський, 29, 38, Калуков, 35
Попередження: Корбанов, 17, Касаткін, 25 – Цапов, 24
Вилучення: Дуков, 39 (ДДХ)
ДДХ (старт): Шестаков, Синенко, Делятинський, Дуков, Кулик.
ДЕ ТРейдинг (старт): Удовиченко, Шеховцов, Виставной, Ященко. Юнаков (к).
Арбітри: Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків), І. Андрєєв (Дніпро)
Хронометрист: І. Дудінов (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

30 листопада

13:00. «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «ДДХ» (Дніпро) 14:3 (6:1)
Попередження:
Синенко, 17 (ДДХ)
На 30-й хвилині Яміло (ДТ) не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 40-й хвилині Юнаков (ДТ) не реалізував дабл-пенальті (повз)
ДЕ Тр.: Гурко, Шеховцов, Грицовець, Доманський, Юнаков (к) – Почебут, Виставной, Калуков, Ященко...
ДДХ (старт): Юдін, Кулик, Чорний, Делятинський, Синенко
Арбітри: Д. Куций, Є. Диннік (обидва – Харків), О. Бондаренко (Донецька обл.)
Хронометрист: Д. Старков (Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Skidka» (Київ) 3:2 (1:1)

Голи: В. Коробка, 18, Негела, 31, Завертаний, 40 – Миронов, 9, Е. Ткаченко, 23
Попередження: Гавриленко, 20, Дядюнець, 31, Нестерук, 35 (усі – Скідка)

8 грудня

13:00. «SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) 9:1

Голи: Миронов (8, 13, 35), Галицький (9), Нестерук (11), Ткаченко (14, 27), Щериця (32), Мар’євич (37) – Масевич (25)
Попередження: Коробка (13), Завертаний (13), Негела (28)
Вилучення: Завертаний (35 – повторне попередження)
На 13-й хвилині Щериця («SKIDKA») не реалізував 6-метровий.
На 39-й хвилині Щериця («SKIDKA») не реалізував 10-метровий.
На 39-й хвилині Галицький («SKIDKA») не реалізував 10-метровий.

Докладніше про ці матчі тут

28 листопада

19:00. «Максимус» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) 5:4 (1:1)
Г. Баранець, 19, Патуляк, 24, 24, 33, 36 – Кузьмич, 17, Дригульський, 36, Козачок, 36, Степанюк, 38
Попередження: Чучман, 15, Г. Баранець, 32 – Піддубний, 17
Вилучення: Піддубний (повторне попередження, Люб., 23)
На 17-й хвилині Патуляк (Максимус) не реалізував дабл-пенальті
Арбітри: Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), А. Кузьмін (Львів)
Хронометрист: Т. Козак (Львів)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

8 грудня

14:30. «Любарт» (Луцьк) – «Максимус» (Львів) 5:4 (по пен. 1:2)
В. Козачок, 13, Кузьмич, 23, 29, Кашуба, 30, Жук, 39 Миколюк, 16, Б. Баранець, 17, 31, Іляш, 39
Попередження: Вишневський, 14, Кузьмич, 26, В. Козачок, 39 Кушла, 12

29 листопада

18:30. «ІнБев-2» (Житомир) – «Яско» (Вінниця) 3:5
Бондарчук, 19, 37, Орлин, 21 – Чернега, 3, Фурман, 19, 30, Слівінський, 24, Васалатій, 31
Попередження: Орлин, 10, Самчин, 28, Горєлко, 34 – Міранда, 38
Арбітри: В. Бородін, С. Федорченко (обидва – Київ), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: А. Загоруйко (Житомир)
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ)

13 грудня

«Яско» (Вінниця) – «ІнБев-2» (Житомир) 12:4

Голи: Заводян, 1, 29, Чернега, 2, 23, 28, О. Бондар, 14, Міранда, 17, О. Максименко, 19, Васалатій, 22, 30, 30, Жук, 33 Розпотнюк. 19, Малиновський, 34. Мельник, 35, Бондарчук, 38
Арбітри: Р. Гейло (Київська обл.), І. Педченко (Одеса), О. Сидорук (Вінниця)
Хронометрист: М. Слободянюк (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)