РоссияСергей Зуев: «Новый сезон получится интереснее предыдущего»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 5. LIVE!Первая лига Володимир Гриник: «На безлюдний острів взяв би Ярослава Писька – ловив би мені рибу і співав»Чемпионат мираЗапасной вратарь сборной Казахстана на ЧМ в Литве получил полмиллиона призовыхПервая лига Негель, Бакум, Чеберяк, Семенченко, Салтанов і Морено – гравці «SkyUp»Первая лига Перша ліга 2021/2022. Представлення учасників зони «Схід»КазахстанСтал известен календарь чемпионата Казахстана сезона-2021/22Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 7 тур. LIVE!Первая лига Перша ліга 2021/22. «Любарт» (Луцьк) – «КІВС Енергія-2» (Львів). АнонсПервая лига Андрій Федюк: «Ми не стоїмо на місці, нам вдалось домовитись про співпрацю з Віталієм Багряком»ИталияИталия-2021/22. Тур 1-2. С места в карьерСборная УкраиныОлег Шайтанов: «Матчі з Португалією були дуже інформативними»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. Тур 7: анонсФутзал в миреУзбекистан-2021/22. Тур 1. «Локомотив» идет без потерьКазахстанИгита: «Я еще не наигрался!»Сборная УкраиныЖіноча збірна України зазнала поразки від Португалії у повторній контрольній зустрічіСборная УкраиныАнна Шульга: «Потрібно продемонструвати характер й не боятися суперника»Первая лига Перша ліга 2021/2022. Представлення учасників зони «Захід»Экстра-лигаРоман Гураль та Максим Цар – гравці КІВС «Енергії-2»КазахстанКубок Казахстана-2021: определились полуфиналисты

«Будстар-НПУ» та «ЗХО-Тесла» розгромили суперниць та вийшли у фінал Кубка України

З 1-3 жовтня відбулись два матча-відповіді 1/2 фіналу Кубка України серед жіночих клубів, в яких визначилися дві команди, що поборються за трофей.

Київський «Будстар-НПУ» здобув перемогу на майданчику суперника у Черкасах. А харківська «ЗХО-Тесла» розібралась вдома із «Багірою».

Столична команда переграла «Дніпро» з рахунком 2:6. Господарки двічі скорочували відставання від киянок, але досвід переміг молодість.

Гості зі столиці України завершили перший тайм з рахунком 2:4 на свою користь. Голами відзначились Василюк, Воловенко та дубль в активі Крамної. По перерві «Будстар» забив ще двічі та довів рахунок до розгромного. Голи у другій 20-хвилинці забивали Крамна та Дятел. Відзначимо, що Крамна оформила хет-трик у цьому матчі За сумою двох поєдинків киянки перемогли дніпрянок з рахунком 16:3.

У іншому матчі «ЗХО-Тесла» приймала «Багіру». Перша зустріч між цими командами завершилась впевненою звитягою харків’янок – 3:10.

Вдома харківські футзалістки теж не відчули серйозних проблем зі сторони суперниць з Лиману. Вже на 2-й хвилині зустрічі господарки розмочили нулі на табло. Дичко взяла на себе ініціативу та пробила з-під опікунки – 1:0. Вже через дві хвилини харків’янки подвоїли свою перевагу. Ткаченко замкнула передачу Рубан на дальній стійці.

Гості з Лиману відіграли один гол завдяки зусиллям Ковальової – 2:1. Але на останній хвилині першого тайму зафеєрила Рубан. Софія двічі поспіль за одну хвилину вразила ворота суперниць. Під час другого взяття воріт Рубан відгукнулась на передачу від Дичко. На перерву «ЗХО-Тесла» пішла з чудовою перевагою у три голи – 4:1.

Після відпочинку команди на двох забили ще 8 голів. Вже за половину другого тайму команди змінили рахунок до 8:3. Наприкінці матчу харків’янки наколотивши у ворота суперниць ще два результативні удари. Спершу Дичко гарматним ударом після передачі Рубан прошила сітку воріт – 9:3. Крапку у зустрічі поставила Степаненко. Калягіна потужно прострілила на дальню стійку, де перебувала Степаненко. Голкіперка «Багіри» не змогла зреагувати на удар.

У підсумку – 10:3 перемога «ЗХО-Тесла» та повторення рахунку першої зустрічі.

«ЗХО-Тесла» та «Будстар-НПУ» вийшли у фінал Кубка України. Дербі харків’янок та киянок чекатиме на прихильників жіночого футзалу у матчі за трофей країни.

Базові дати фінального матчу: 17-19 грудня.

1 жовтня

«ЗХО-Тесла» (Харків) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман, Донецька обл.) – 10:3 (4:1)
Яна Дичко (2, 26, 39), Дарина Ткаченко (4), Софія Рубан (20, 20), Марія Діденко (24), Ксенія Бурлаченко (25), Альона Коваленко (34), Христина Степаненко (40) – Ірина Ковальова (15, 30), Катерина Говорова (27)
Попередження: Дарина Ткаченко (28)

Перший матч

24 вересня

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) 3:10
11:30. м. Сіверськ, СОК «Доломітчик»
Арбітри: В. Тонконог, С. Щиров (обидва – Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)
Голи: Катерина Говорова, 14, 14, 40 - Дарина Ткаченко, 5, 28, Альона Коваленко, 7, Анастасія Калягіна, 11, Софія Рубан, 11, 34, Христина Степаненко, 13, 34, Єлизавета Кузнецова, 30, Ксенія Бурлаченко, 33

3 жовтня

«Дніпро» (Черкаси) – «Будстар-НПУ» (Київ) – 2:6 (2:4)
Софія Завгородня (11), Аліна Тищенко (16) – Ірина Василюк (4), Маріанна Крамна (9, 19, 27), Сніжана Воловенко (12), Віра Дятел (29)
Будстар-НПУ: Митрофанська (вр), Воловенко, Василюк, Дятел, Васковець Ковальчук (вр), крамна, Скибіна, Олексієнко, Корнієвець
Перший матч: «Леонас-Університет Драгоманова» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси) – 10:1

Перший матч

25 вересня

«Будстар-НПУ» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси) 10:1
14:00. м. Київ, СК НПУ
Арбітри: Р. Гейло, Ю. Бабушкін (обидва – Біла Церква)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Бровари)
Будстар-НПУ: Ковальчук (вр), Воловенко, Василюк, Дятел, Васковець   Митрофанська (вр), Крамна, Скибіна, Олексієнко.
Голи: Віра Дятел, 8, Олександра Скибіна, 19, 28, Сніжана Воловенко, 22, Ірина Василюк, 24, 28, 34, 39, Маргарита Юрасова, 25 (а/г), Марія Васковець, 32 - Аліна Тищенко, 6