«ДЕ Трейдинг» відпустив одразу трьох гравців
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/2020-21/de-trading/unakov/1559667957325005841206123093399590542727614o.jpg)
Євген Юнаков
За обопільною згодою сторін «ДЕ Трейдинг» припинив співпрацю із ветеранами українського футзалу Євгеном Юнаковим та Анатолієм Доманським. Ці гравці по праву можуть називатися фундаторами «Авангарду»-«ДЕ ТРЕЙДИНГУ», оскільки перебували у ньому від дня заснування команди.
Анатолій Доманський
Своєю майстерністю, досвідом, наснагою та натхненням загартовували і вели до перемог весь колектив, перспективну молодь. Допомагали миколаївській команді двічі ставати переможцем Першої ліги України з футзалу, адаптуватися до умов Favbet Екстра-ліги.
Але дійсність завжди готує нові виклики і випробування. Дякуємо вам хлопці за хорошу роботу та вірність команді! Здоров’я, щастя та успіхів у подальшій кар’єрі. Спортивного довголіття та сімейного благополуччя!
Максим Почебут
Також за обопільною згодою сторін припинено співпрацю із найкращим гравцем української футзальної Першої ліги сезону 2019/20 Максимом Почебутом.
Дякуємо тобі, Максиме, за роки віддані миколаївській команді, за твою майстерність та волю до перемог! Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі, нових здобутків на життєвому шляху, здоров’я, щастя, усіляких гараздів!
Джерело - ДЕ Трейдинг