Гравці львівської "Енергії" Віталій Радевич та Олег Легендзевич отримали виклик у збірну України для участі у двох товариських матчах з командою Франції наприкінці жовтня.
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/2018-19/energiya/4464663819203167113679562869133321613344768n.png)
У розташування головної команди країни також вирушить наставник енергетиків Валерій Легчанов, який є асистентом головного тренера збірної України Олександра Косенка.
28 жовтня "синьо-жовтні" проведуть навчально-тренувальний збір у м.Бровари на Київщині, а наступного дня вирушать у Францію в м.Рубе, де 30-31 жовтня проведуть товариські матчі.
Поєдинки відбуватимуться в рамках підотовки збірної України до відбіркових матчів Чемпіонату світу 2020 року.
Джерело - Прес-служба ФК "Енергія"