Нападник збірної України прокоментував поразку у півфіналі Євро
![](../../public/images/upload/mir-i-evro/euro/2022/ukraina/abakshyn/27316544251440691056250873671927084762037747n.jpg)
– Попри те, що всі сьогодні сподівалися на позитивний результат, і прикро, що збірна України не виграла, але хочеться щиро подякувати за гідну гру. Тож, на Вашу думку, що не вдалося у цьому матчі?
– Дякую за підтримку, як на трибунах, так і біля екранів. Важко щось коментувати, команда дійсно проявила себе дуже добре. Тому не можу дати відповідь на це питання, хочу лише подякувати за палку підтримку.
– Наприкінці матчу відбулися певні тактичні зміни, до яких наші суперники виявилися не готовими, і у збірної України були всі шанси забити. Не вистачило реалізації. Так хотілося, щоб основний час завершився принаймні у нічию…Чого не вистачило?
– Мали свої моменти, але це футзал. Сьогодні їм трохи більше пощастило. Але це спорт, і від цього нікуди не подітися.
Джерело - АФУ