9 грудня, у спортивному комплексі ГУ Нацполіції Вінниччини відбувся перший відбірковий етап змагань із футзалу "Кубок міністра внутрішніх справ України – 2016", повідомили УНН-Центр у прес-службі поліції Вінницької області.
Так, у відбірковому етапі змагань із футзалу взяли участь команди Головного управління Нацполіції, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та команда військової частини 3028 Національної гвардії України.
Так, у відбірковому етапі змагань із футзалу взяли участь команди Головного управління Нацполіції, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та команда військової частини 3028 Національної гвардії України.
![](../../images/upload/oblasti/vinnickaya/vinnica/ntpr5qvgrrg.jpg)
За підсумками змагань, перемогу здобула команда військової частини 3028 Національної гвардії України. Вона пройшла до другого етапу, де змагатиметься з командами з Хмельницького, Житомира, Рівного та Тернополя. Другий етап змагань відбудеться 16−18 грудня у Хмельницькому.
Команди, які посіли перше, друге та третє місця, отримали кубки, а учасники − медалі та дипломи.
Джерело - region.unn.ua