В Україні стало на ще один професіональний футзальний клуб менше.
![](../../public/images/upload/ekstra-liga/titan-zarya/tytan0.jpg)
Як нам сьогодні повідомив президент покровського «Титану» Анатолій Пучка, прийнято остаточне рішення про закриття професійної команди клубу. До останнього моменту велися перемовини про можливість об’єднання з «АРПИ Запоріжжя», щоб принаймні взяти участь у чемпіонаті України серед команд Першої ліги, але фінансові проблеми поставили хрест на цій ідеї.
У будь-якому випадку продовжать своє функціонування дитячі і аматорські команди клубу, які виступатимуть на першість Покровського району. Також є певна ймовірність того, що «Титан» заявиться у Кубок України.
На останок Анатолій Давидович подякував президентам усіх клубів Екстра-ліги за терпіння і керівництву Асоціації футзалу України за розуміня.