2 липня у Будинку футболу УАФ відбулося засідання Виконкому АФУ, основними питаннями якого стало підбиття підсумків сезону 2020/2021 та обговорення напрацювань на наступний.
![](../../public/images/upload/logo/afu/afu-logo-novoe-1.png)
Під час засідання було прийнято рішення за підсумками обговорення низки питань порядку денного.
Зокрема, було затверджено дату матчу за Суперкубок України. Він відбудеться 21 серпня та буде приурочений 30-річчю Незалежності України. Найближчим часом Виконавча дирекція АФУ має надіслати звернення до регіональних асоціацій та клубів щодо проведення тендеру з організації та прийому матчу за Суперкубок України-2021, а у термін до 25 липня – надати на затвердження Виконкому проект регламенту Суперкубка України-2021 та пропозиції щодо міст прийому цього матчу.
Членами Виконкому було одноголосно підтримано висунення кандидатом на посаду президента УАФ Андрія Васильовича Павелка. Звітно-виборчий конгрес УАФ, який розглядатиме це питання, відбудеться 7 березня 2022 року у Дніпрі.
Також на виконання рішення Виконкому УАФ від 03.06.2021 р. було погоджено укладання договору щодо юрисдикції футбольних спорів між АФУ та УАФ. Будь-які спори між суб’єктами футболу/футзалу повинні вирішуватися винятково у рамках органів футбольної юрисдикції. Відзначимо, що положення Арбітражної угоди щодо юрисдикції футбольних спорів розповсюджуються без винятку на всіх суб’єктів, які організовують та проводять спортивні заходи з футзалу в Україні.
Виконком визначив такі пріоритетні напрямки розвитку футзалу на майбутній сезон:
1) дитячо-юнацький футзал;
2) створення та запуск спеціалізованого футзального відділення при спортивному інтернаті;
3) запуск системного чемпіонату серед студентських команд;
4) проведення ребрендингу та перезапуску медійної складової;
5) запровадження сучасних технологій у всеукраїнському арбітражі;
6) підготовка заявки для прийому фінальних частин міжнародних змагань;
7) розвиток інфраструктури.
Окремо було обговорено питання про систему управління футзалом на регіональному рівні. Усім суб’єктам рекомендовано неухильно дотримуватися статутних та регламентних норм УАФ та АФУ під час проведення будь-яких власних спортивних, соціальних та змагальних заходів. Окрім того, було звернено увагу на необхідності дотримання статутних та регламентних документів АФУ під час проведення футзальних змагань/матчів у будь-якій формі, а також забезпечення впровадження єдиної політики розвитку футзалу та не вчиняти дій, які б суперечили статутним цілям АФУ та підривали її престиж.
Також було вирішено низку кадрових питань. До складу Президії було обрано за посадами президента та віцепрезидентів АФУ, а також Сергія Кравцова, Віктора Дерда та Валентина Вакулу. На посаді Виконавчого директора АФУ було затверджено Володимира Гримайла.
У структурі АФУ було створено два нових комітети: Комітет студентського футзалу, який очолив Віталій Скарлат, а Комітетом з медіа та маркетингу керуватиме Андрій Ямковий. Також головою Навчально-методичного комітету було затверджено Миколу Повисшого, а очільником Комітету аматорського та масового футзалу став Сергій Голоскоков. Головами інших комітетів було повторно призначено попередніх їхніх керівників.
Наступне очне засідання Виконкому АФУ відбудеться 21 серпня у місті-проведення матчу за Суперкубок України.
Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України