Євро-2022. Група В: представлення учасниківЧемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей среды: Сербия - Португалия, Нидерланды - УкраинаЖенский футзалУкраїна – Іспанія (жінки). Товариський матч 2. LIVE!Чемпионат ЕвропыЕВРО-2022 собственными глазами, или заметки из ГолландииЧемпионат ЕвропыДуглас Жуниор: «Без сомнения — мы сделаем все возможное»Первая лига Антон Антоненко і Владислав Завертаний приєдналися до «SkyUp»Чемпионат ЕвропыАнтон Соколов: «Радоваться некогда – концентрируюсь на матчах»Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Група А. Тур 1. Нідерланди – Україна. АнонсКазахстанИгита: «Я хочу и после карьеры здесь жить»Вторая лигаЯрослав Аксенов: «Максимум в любителях за месяц заработал 74 тысячи гривен»Футзал в миреВизначилися переможці Futsalplanet Awards 2021: Олег Шайтанов і жіноча збірна України – шості у світіЧемпионат ЕвропыЄвро-2022. Нідерланди – Україна. Передматчева пресконференція: Олександр Косенко, Петро ШотурмаИспанияЖіноча збірна України зазнала болючої поразки від Іспанії у першому товариському матчіЧемпионат ЕвропыCборная Украины в финальной части чемпионатов Европы по футзалуФутзал в мире​Клеминьо: «Надеюсь однажды получить предложение поиграть в Казахстане»Чемпионат ЕвропыСуспільне Спорт покаже усі матчі Євро-2022Чемпионат ЕвропыМассимилиано Белларте: «Казахстан – безусловный фаворит нашей группы и претендент на титул чемпиона Европы»Чемпионат ЕвропыМико Мартич: «Многие игроки сборной Казахстана — топовые»Беларусь«Столица» подписала бразильца МатеусаБеларусьАлександр Черник: «Честь и порядочность важнее денег»

Підсумки Виконкому АФУ: створено два нові комітети, визначено пріоритети на майбутній сезон

2 липня у Будинку футболу УАФ відбулося засідання Виконкому АФУ, основними питаннями якого стало підбиття підсумків сезону 2020/2021 та обговорення напрацювань на наступний.


Під час засідання було прийнято рішення за підсумками обговорення низки питань порядку денного.

Зокрема, було затверджено дату матчу за Суперкубок України. Він відбудеться 21 серпня та буде приурочений 30-річчю Незалежності України. Найближчим часом Виконавча дирекція АФУ має надіслати звернення до регіональних асоціацій та клубів щодо проведення тендеру з організації та прийому матчу за Суперкубок України-2021, а у термін до 25 липня – надати на затвердження Виконкому проект регламенту Суперкубка України-2021 та пропозиції щодо міст прийому цього матчу.

Членами Виконкому було одноголосно підтримано висунення кандидатом на посаду президента УАФ Андрія Васильовича Павелка. Звітно-виборчий конгрес УАФ, який розглядатиме це питання, відбудеться 7 березня 2022 року у Дніпрі.

Також на виконання рішення Виконкому УАФ від 03.06.2021 р. було погоджено укладання договору щодо юрисдикції футбольних спорів між АФУ та УАФ. Будь-які спори між суб’єктами футболу/футзалу повинні вирішуватися винятково у рамках органів футбольної юрисдикції. Відзначимо, що положення Арбітражної угоди щодо юрисдикції футбольних спорів розповсюджуються без винятку на всіх суб’єктів, які організовують та проводять спортивні заходи з футзалу в Україні.

Виконком визначив такі пріоритетні напрямки розвитку футзалу на майбутній сезон:

1) дитячо-юнацький футзал;
2) створення та запуск спеціалізованого футзального відділення при спортивному інтернаті;
3) запуск системного чемпіонату серед студентських команд;
4) проведення ребрендингу та перезапуску медійної складової;
5) запровадження сучасних технологій у всеукраїнському арбітражі;
6) підготовка заявки для прийому фінальних частин міжнародних змагань;
7) розвиток інфраструктури.

Окремо було обговорено питання про систему управління футзалом на регіональному рівні. Усім суб’єктам рекомендовано неухильно дотримуватися статутних та регламентних норм УАФ та АФУ під час проведення будь-яких власних спортивних, соціальних та змагальних заходів. Окрім того, було звернено увагу на необхідності дотримання статутних та регламентних документів АФУ під час проведення футзальних змагань/матчів у будь-якій формі, а також забезпечення впровадження єдиної політики розвитку футзалу та не вчиняти дій, які б суперечили статутним цілям АФУ та підривали її престиж.

Також було вирішено низку кадрових питань. До складу Президії було обрано за посадами президента та віцепрезидентів АФУ, а також Сергія Кравцова, Віктора Дерда та Валентина Вакулу. На посаді Виконавчого директора АФУ було затверджено Володимира Гримайла.

У структурі АФУ було створено два нових комітети: Комітет студентського футзалу, який очолив Віталій Скарлат, а Комітетом з медіа та маркетингу керуватиме Андрій Ямковий. Також головою Навчально-методичного комітету було затверджено Миколу Повисшого, а очільником Комітету аматорського та масового футзалу став Сергій Голоскоков. Головами інших комітетів було повторно призначено попередніх їхніх керівників.

Наступне очне засідання Виконкому АФУ відбудеться 21 серпня у місті-проведення матчу за Суперкубок України.

Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2022 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.