Экстра-лигаУкраинаДмитрий Камеко: «Народ в России не понимает, что к нему относятся как к скоту»Экстра-лигаВ Україні запроваджено надзвичайний стан. Що зі спортом?Первая лига Перша ліга 2021/22. 10-11 тур. Група Захід. КІВС «Енергія-2» обігрує «Славуту», «Ураган-2-КФВ» зрівнюється з лідеромКубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/2022. 1/8 фіналу. LIVE!КазахстанАрнольд Кнауб: «Теперь тяжело»Ассоциация футзала УкраиныВідбулася позачергова конференція щодо реорганізації ГО «Асоціація футзалу України»ИспанияИспания-2021/22. Лучшие голы, комбинации и сейвы 16-го тураПервая лига Перша ліга 2021/22. 10-11 тур. Група Схід. «SkyUp» підтверджує лідерство, «Comfort Life» закріплюється в четвірціЖенский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 9 тур. «ЗХО-Тесла» повертає собі лідерство, а «Дніпро» наздоганяє «Будстар-НПУ»КазахстанКарлос Санс подписал контракт с «Кайратом»Первая лига «Інтеру » (Донецьк) – 15 років: вчора, сьогодні, завтраБразилияРанжел вернулся в БразилиюОдессаСергей Таранчук: «Один из португальцев плюнул в Иваняка, мы с Хурсовым сдержали Женю, иначе виновник домой бы не доехал»РоссияСергей Скорович: «После подписания нового контракта я буду заниматься своим любимым делом»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 18. LIVE!РоссияСуперлига-2021/22. Тур 11. LIVE!Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 20 тур. «Суми» закріплюються в зоні плей-оф, а «Viva Cup» піднімається на 4 місцеСборная УкраиныОлег Шайтанов: «Початок збору перед Євро заплановано на 14 березня»Женский футзалОгляд зимового трансферного вікна у жіночому чемпіонаті України

Parimatch Кубок України 2021/22. 1/8 фіналу. «BudmonsteR» не встояв перед «ДЕ Трейдингом»

Київський «BudmonsteR» у домашній зустрічі не зумів переграти миколаївський «ДЕ ТРЕЙДИНГ».

Перший тайм розпочався з атак гостей. Виставной на пару з Дзюбою перевірили пильність Овдієнка, але кіпер киян вдало зіграв на останньому рубежі.

Втім, до середини тайму «будівельники» вирівняли гру. Після удару Фещенка Кравець відбив м’яч, але Потапов не зумів добити його у сітку з гострого кута.

На 15-ій хвилині команда Руслана Драбика зуміла вийти вперед. Химяк самотужки відібрав м’яч у Вацюка й реалізував вихід віч-на-віч з Кравцем.

Наприкінці першої половини миколаївці додали обертів. Після ударів Виставного і Родрігіньо володіння киян виручив каркас воріт. Втім, на перерву саме «BudmonsteR» відправився в якості лідера.

Ключовим у цьому поєдинку став період з 23-тю по 26-ту хвилини. Однак, відзначимо, що йому передував чудовий момент від пари Химяк-Потапов, але влучити Андрію у порожні ворота завадив Виставной.

За три хвилини «енергетики» зуміли забити одразу три голи. Спочатку голом відзначився Калуков. Підопічні Олександра Хурсова чудово розіграли штрафний, а Дмитро завершив комбінацію після пасів Вацюка і Мозгового ударом у дев’ятку.

Потім впродовж п’яти секунд ігрового часу дубль оформив Сагайдачний. При чому, обидва рази Юрій вражав порожні ворота, на які його виводили Виставной і Родрігіньо.

Руслан Драбик одразу взяв тайм-аут, і «будівельники» зробили правильні висновки.

На 32-ій хвилині Потапов відібрав м’яч в Аніскіна і потужним ударом переграв Кравця, скоротивши різницю у рахунку до мінімуму.

Однак, свіжості на останні хвилини більше залишилося у гостей. Мозговий після перехоплення вивів на ударну позицію Калукова, а капітан «ДЕ ТРЕЙДИНГа» оформив дубль.

Як підсумок – гідний бій від киян, але поразка з рахунком 2:4 у першій зустрічі 1/8 фіналу Parimatch Кубка України. Матч-відповідь запланований на 9-те лютого.

Parimatch Кубок України. 1/8 фіналу. 26 січня, м. Київ, «GYMMAXX-Арена»
«BudmonsteR» (Київ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) – 2:4 (1:0)
Химяк (15), Потапов (32) – Калуков (23, 38), Сагайдачний (26, 26)
Попередження: Пекний (33), Ляхович (37)
«BudmonsteR»: Павло Овдієнко – Олександр Пекний, Михайло Ляхович, Андрій Полещук, Богдан Корольчук – Павло Химяк (к), Андрій Потапов, Максим Хижняк, Ігор Фещенко – Іван Гребенюк – Денис Анікєєв, Дмитро Кульгук, Костянтин Мітленко, Роман Демчук
Головний тренер: Руслан Драбик
«ДЕ ТРЕЙДИНГ»: Олександр Кравець – Віталій Дзюба, Олег Виставной, Родрігіньо, Юрій Сагайдачний – Марк Щербак, Артем Аніскін, Антон Вацюк, Даниіл Мозговий – Павло Скубченко, Дмитро Калуков (к), Олександр Іванов – Іван Гурко, Жуніньо
Головний тренер: Олександр Хурсов