Чемпионат ЕвропыКирило Ципун: «Ми знаємо як діяти проти таких команд, як Португалія, а головне – вміємо це робити й віримо у це»Чемпионат ЕвропыОлександр Косенко: «З Португалією гратимемо в усіченому складі, додасться лише Сергій Журба»Экстра-лигаИгорь Москвичёв: «Олег Солодовник как проводил тренировки в 2001 году, так же он их проводил и в 2009 году»Кубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/22. 1/8 фіналу. «BudmonsteR» не встояв перед «ДЕ Трейдингом»Испания«Вальдепеньяс» подписывает Рибейро и прощается с ЧиноЛитваТарас Онуфрак та Віктор Кравцов стали гравцями литовського «Вікінгай»Чемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 8: Грузия вышла в 1/4 финала, Испания не переиграла АзербайджанКазахстанДанил Карпюк: «В Казахстан отправился за игровой практикой»Чемпионат ЕвропыАрнольд Кнауб: «Гол Игиты изменил все»Чемпионат ЕвропыЭухенио Муньос Фернандес: «Дуглас с Игитой в состоянии выиграть любой матч»Чемпионат ЕвропыАмиржан Муканов: «В матче с финнами Казахстан был ближе к уровню ЧМ-2021»Экстра-лига«Ураган» припинив співпрацю з Тарасом ОнуфракомВторая лигаЯрослав Аксенов: «Самая страшная «пиханина» была от Тараса Шпички, когла мы проиграли в Ковеле 7:9»Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей среды: Босния и Герцеговина – Грузия, Испания – АзербайджанЧемпионат ЕвропыАркадий Белый: «В сборной Азербайджана пора бы случиться какой-то смене поколений»Чемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 7: Хорватия проиграла «всухую», Словакия заработала первое очко в историиФутзал в мире29 січня в Парагваї стартує Копа АмерикаЧемпионат ЕвропыЗ 3 туру групового етапу вболівальники зможуть відвідати матчі Євро-2022Кубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/22. 1/8 фіналу. BudmonsteR (Київ) – ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка). АнонсЧемпионат ЕвропыМихайло Зварич: «Головне — перемога команди, а бомбардир — це вже на другому плані»

Юнацька збірна України (U-19) взяла реванш у Португалії в другому матчі

Вдалий перший тайм допоміг команді Віталія Одегова перемогти у другому товариському матчі проти португальців.

Повторний поєдинок українці також почали зі швидкого голу. Скибчик потужним ударом відкрив рахунок у зустрічі та записав на свій рахунок дебютне взяття воріт у футболці юнацької збірної.

За три хвилини команда Віталія Одегова подвоїла перевагу у рахунку. Малиновський більярдним ударом від стійки не залишив шансів Коррея на порятунок власних володінь.

На 12-ій хвилині «синьо-жовті» збільшили свій гандикап до трьох голів. Дичук випередив Коррея у боротьбі за м’яч й переправив його у ворота першого номера португальської збірної.

Під кінець тайму наша команда відзначилася вчетверте. Британ поцілив у стійку, а Дичук перший опинився на добиванні й оформив дубль.

У другому таймі господарі перехопили ініціативу, втім, їхньому забитому голу на 32-ій хвилині від Маседу передував забійний момент Скибчика, який поцілив у стійку. Команда Хосе Луіса відіграла один гол після влучного удару Маседу зі штрафного.

Втім, хвилина знадобилася Дичуку, який вирвався на ударну позицію й оформив хет-трик. На 35-ій хвилині відзначилися забили вдруге. Калашник помилився біля власних воріт, а Сантуш не залишив шансів Хом’яку. Команда Віталія Одегова знову витримала удар і знайшла аргумент у вигляді голу Сметаненка.

На цьому голи у поєдинку завершилися. Збірна України оформила впевнений реванш у повторній зустрічі.

Португалія (U-19) – Україна (U-19) – 2:6 (0:4)
Голи: Маседу (32), Діогу Сантуш (35) – Скибчик (5), Малиновський (8), Дичук (12, 20, 33), Сметаненко (36)
Попередження: Ткачук (24)
Збірна Португалії (U-19): Луіс Коррея (Леандру Родрігеш, 21) – Рауль Морейра, Серхіу Рібейру, Лусіу Роша, Родріго Сімау – Діогу Фуртаду (к), Едмілсон Са, Бруну Майор, Діогу Сантуш – Рафаель Фрейре, Педру Сантуш, Тьягу Маседу, Рубен Тейшейра
Збірна України (U-19): Микола Хом’як – Андрій Ткачук, Андрій Британ, Олександр Дичук (к), Ярослав Квасній – Ростислав Семенченко, Максим Малиновський, Владислав Сизик, Дмитро Скибчик – Олександр Сметаненко, Ігор Тимців, Артем Щур, Давид Калашник – Дмитро Дяченко