Польський «Акана Оржель» почав комплектувати склад на новий сезон
![](../../public/images/upload/mir-i-evro/19-20/8-polsha/4-orzhel/morozov/10395876423852942050986563130158757175473073n.jpg)
Українець з польським паспортом Микола Морозов продовжив свій контракт з «Аканою Оржель» на наступний сезон. У сезоні 2019/20 35-річний універсал зіграв у всіх 19 матчах, що провела команда, і забив 6 м’ячів (чемпіонат – 18/6, кубок – 1/0). Всього ж на рахунку Морозова 43 матчі і 14 голів за два сезони в Оржелі (чемпіонат – 43/14. Кубок – 3/0).
![](../../public/images/upload/mir-i-evro/19-20/8-polsha/4-orzhel/1000821982539626579584343445485836281053184o.jpg)
Поки що команду з Оржеля залишили двоє універсалів - бразилець з австрійським паспортом Густаво Енріке (чемпіонат – 17/6, кубок – 1/0), поляк Марчін Фіранчик (чемпіонат – 18/6, кубок – 1/0), а також швейцарський воротар Ноель Шар’є (чемпіонат – 18/0, кубок – 1/0). Австрієць і поляк провели в «Акана Оржель» лише один сезон, а швейцарець – два.
У попередньому сезоні амбітна команда з Оржеля посіла лише 6 місце в Екстракласі і вилетіла в 1/16 фіналу Кубка Польщі від «Рекорда».
Андрій Гулій, futsalua.org