«Університет Драгоманова» потерпає від COVID-19
![](../../public/images/upload/devushki/20-21/ukraina/bydstar/prokopenko/16041117739096955390683522663613354270624518o.jpg)
Фото: Павло Кубанов
18 березня до Комітету жіночого футзалу надійшов лист від ФК «Університет Драгоманова», в якому київська команда звернулася з проханням перенесення матчу четвертого туру другого етапу Вищої ліги серед жіночих команд «Багіра-ДЮСШ» – «Університет Драгоманова» у зв’язку з позитивним результатом тесту на COVID-19 у гравця команди.
Зважаючи на ситуацію з поширенням епідемії в Україні та вимоги Тимчасового медичного протоколу АФУ, Комітет жіночого футзалу прийняв рішення перенести поєдинок четвертого туру другого етапу Вищої ліги серед жіночих команд «Багіра-ДЮСШ» – «Університет Драгоманова» на більш пізній термін.
Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України