Итоги открытого чемпионата Чернигова по футзалу-2015/16
20.03.2016По материалам прессы
Черниговская
Сьогодні були зіграні останні ігри вищої ліги. Чемпіонат виявився цікавим і напруженим, інтрига переможця зберігалась до останнього туру. Дякуємо всім учасникам змагань і вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату Вищої лиги міста Чернігова з футзалу 2016 року!!! 1 місце - "Ніка" 2 місце - "Спиртовик" 3 місце - "Бастіон"
Комментарии:
Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.