Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. LIVE!ВенгрияВенгрия-2020/21. Тур 5. LIVE!Футзал в миреРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 3. LIVE!БеларусьМаксим Лисенко: «В Португалії автобус здав назад. Ривкін сказав, що на ньому ми більше не поїдемо»БразилияКарека – в «Коринтианс», Лукас Селбаш – в «Атлантико»КазахстанВиктор Уго и Део пополнили МФК «Актобе»Кубок УкраиныFavbet Кубок України: відбулося жеребкування попередніх етапівЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. «Енергія» – «Сокіл». АнонсКазахстанВиктор Тарчило: «В Казахстане очень высокий уровень футзала»Женский футзалОлександр Ратич: «Мабуть, нам доведеться дещо змінити вектор розвитку клубу»Экстра-лига«Цифры знают все»: покер Колесникова и два «дубля» ДоманскогоСборная УкраиныОлексій Сагайдаченко: «Є певна важкість відслідковування гравців, які не задіяні у Favbet Екстра-лізі і Першій лізі»Всеукраинский финал АФЛУВсеукраїнський фінал АФЛУ-2020: найкраще досягнення волинського футзалуКазахстанКубок Казахстана пройдет в октябреПервая лига Назар Бугайчук: «"Любарт" виступатиме в Першій лізі, яка попередньо стартує наприкінці жовтня»РоссияСергей Скорович: «Спорт высших достижений не может быть легким ни для спортсменов, ни для тренеров»БразилияМаркиньос Шавьер будет работать в ОАЭБразилия«Магнус» подписывает ДжониЭкстра-лигаЕкстра-футзал. Сезон 2020/21. Випуск № 5Кубок УкраиныFavbet Кубок України: жеребкування попередніх етапів – 24 вересня

Володимир Гримайло: «В новому сезоні на матчах Favbet Екстра-ліги і пізніх стадіях Кубка України працюватимуть делегати»

6-8 cерпня у Львові відбулися начальні курси для делегатів АФУ.


Слухачами курсів стали делеговані представники від регіональних асоціацій футзалу. Впродовж трьох днів вони проходили теоретичне навчання та мали практичні заняття під час матчів «Lviv Open Cup-2020».

За підсумками курсів кандидатами були складені іспити. Саме за їхніми результатами й буде сформований загальний рейтинг.

Зазначимо, що курси проходили під головуванням віце-президента Асоціації футзалу України Володимира Гримайла, якому ми поставили кілька питань з цього приводу.

– Володимире Володимировичу, що стало причиною відновлення інституту делегатства?
– З нового сезону під час проведення чемпіонату будуть наявними два компоненти, які були відсутніми до того. Зокрема:

1) контроль за дотриманням командами вимог регламенту щодо маркетингових проявів титульного спонсора ліги;
2) введення тимчасового медичного протоколу, що пов’язано з наявністю в Україні тимчасових медичних особливостей, які спричинені COVID-19.

– Якими будуть функції делегата?
– Функції включатимуть у себе чотири великих блоки: загальна організація матчу, дотримання безпеки у спорткомплексі, де проходить поєдинок, а також маркетингова та медична складові.

– Поєдинки яких змагань обслуговуватимуть делегати?
– Робота делегатів охопить матчі Favbet Екстра-ліги та поєдинки пізніх стадій Кубка України.

– Яка кількість слухачів стала учасниками курсів?
– 15 осіб були делеговані регіональними асоціаціями футзалу, також до резерву потрапили три особи, які обрані Виконавчою дирекцією АФУ.

– Тобто, були подані кандидати не від кожної асоціації?
– Так. Київ, Івано-Франківська, Запорізька та Хмельницька області, а також деякі інші асоціації не знайшли можливості або бажання щодо делегування своїх представників до корпусу делегатів

Тож, ми маємо список з 18 людей, 12 з яких потраплять до основного складу, а ще 6 – до резерву.

– Хто і яким чином призначатиме делегатів на матчі?
– Це робитиме Комітет з організації та проведення змагань. Все залежатиме від місць проведення матчів та проживання делегатів. Тобто, за нашим розрахунком, приблизно, 60% делегатів під час проведення матчів представлятимуть міста, в яких проходитимуть поєдинки.

Джерело  Прес-служба Асоціації футзалу України

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.