Сборная УкраиныУкраїна – Росія: історія протистояньЧемпионат ЕвропыШагинья: «Нет ничего невозможного – с Россией можно играть»Чемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Украина – Россия. Мнения болельщиковЧемпионат ЕвропыОлег Саленко: «Не исключаю, что в матче Украина — Россия многое будет зависеть от судейства»Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Україна – Росія. Прогноз від Артема Франкова: «Ципун! Ти уяви, що за тобою прикордонна смуга йде»Чемпионат ЕвропыГеннадий Лисенчук: «Мы не должны уступить в физике и в желании, играть с россиянами можно» Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Україна – Росія: прогнози і ставки від Максима Гіленка та іншихЧемпионат ЕвропыТемур Алекберов: «Мотивация у игроков будет запредельная»Чемпионат мираСтанислав Гончаренко: «Одухотворенность должна помочь сборной Украины склонить чаши весов в свою пользу»Чемпионат ЕвропыУкраинские болельщики на ЕВРО-2022Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. 1/2 фіналу. Україна – Росія. АнонсЧемпионат ЕвропыФедір Пилипів: «Якщо виграємо у Росії, то можемо завоювати золоті медалі»Сборная УкраиныУкраина — Россия: пять фактов о возвращении наших в элиту европейского футзалаЧемпионат ЕвропыЄвро-2022. Україна – Росія. Прогнози на матч від Дмитра Козьбана і ParimatchЧемпионат ЕвропыАлександр Алиев: «Все дают больше шансов России, но я уверен, что сборная Украины очень крепкая команда»Чемпионат ЕвропыОлександр Косенко: «Налаштовуємося на спортивну складову протистояння»Чемпионат ЕвропыПетро Шотурма: «Ми положимо душу й тіло, щоб потрапити до фіналу – хочемо стати фіналістами турніру»Чемпионат ЕвропыТарас Кузь: «Збірна України завжди краще грає, коли ми не фаворити»Чемпионат ЕвропыАлексей Попов: «У нового поколения игроков есть возможность вернуть Украину в элиту европейского футзала»Чемпионат ЕвропыИгорь Корсун: «На таких форумах, как бы физически тяжело не было, на первое место выходит психологический план»

Олександр Косенко: «У нашої команди буде надзвичайно висока мотивація, нам не можна програвати»

Напередодні другого матчу своєї команди на Євро-2022 головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко провів прес-конференцію. 


Фото УЄФА/Photo by UEFA

Ігор Корсун, гравець збірної України

– Як зараз проходить підготовка команди і чим вона живе?

– Команда усіма своїми думками у завтрашній зустрічі. Оскільки ми поступилися Нідерландам у першому матчі, нам потрібно перемагати завтра. Це дуже важливо, адже команді потрібен результат.

– Як впоралися з емоціями і як вдалося здолати моральну напругу після непростого матчу зі збірною Нідерландів? Як команда налаштована зараз?

– Команда налаштована по-бойовому. Правду кажучи, тяжко оговтатися після поразки у першій грі. Але ми проведи розбір гри, тренери вказали на наші помилки і ми рухаємося далі. Усі заряджені перемагати!

– Що Ви можете сказати про свого наступного суперника – збірну Сербії? Які переваги і недоліки цієї команди Ви могли б виділити? Можливо, відзначите когось серед гравців?

– Я б не хотів виділяти когось, але загалом скажу, що збірна Сербії – дуже сильна команда як в технічному плані, так і в тактичному.

– Чи були внесені корективи і тренувальний процес після матчу з Нідерландами? Ви почали награвати якісь інші комбінації, чи все залишилось без змін?

– За такий короткий проміжок часу дуже важко щось змінити. На мою думку, найважливіше – це психологічна підготовка. Потрібно перезавантажитися і правильно налаштуватися. Боляче було програти. Зараз ми добре налаштовані психологічно і готові йти в бій.

Олександр Косенко, головний тренер збірної України


Фото УЄФА/Photo by UEFA

– Після матчу з Нідерландами і Ви, і гравці говорили про те, що головною проблемою була нереалізація моментів. Чи пов’язано це з моральним тиском і чи вдалося це виправити?

– Ми детально проаналізували гру, і дійсно – однією з причин було те, що ми не забили. Тому ми поспілкувалися з хлопцями, спробували їх максимально заспокоїти і зробити їх більш розкутими. Звісно, вони переймалися через поразку у стартовій зустрічі, адже це створює нам додаткові проблеми на шляху до виходу з групи. Тож, я сподіваюся, що після цієї поразки гравці скинуть з себе моральне навантаження і докладуть максимум зусиль, аби перемогти у матчі з сербами.

– Збірні Сербії та України будуть надзвичайно вмотивованими у завтрашньому матчі, адже обом командам потрібно здобувати очки. На Вашу думку,  у кого з суперників мотивація буде більшою? Та охарактеризуйте, будь ласка, команду Сербії.

– У нашої команди буде надзвичайно висока мотивація, нам не можна програвати. Адже якщо ми поступимося у цьому матчі, у нас не буде жодних шансів пройти далі, тож, наша мотивація є дуже серйозною. Я не знаю, якою буде мотивація у сербів, але можу сказати, що у них дуже якісна команда, яка останнім часом додала в класі. У них з’явилися сильні висококласні гравці, і вони дуже додали у швидкості і командних діях. Ми розбирали їхню гру, тому завтра нам буде дуже непросто, потрібно налаштовуватися на дуже серйозний поєдинок.

– Зі збірною Сербії ви зустрічалися відносно недавно – два роки тому, у кваліфікації до чемпіонату світу. Той матч закінчився поразкою 5:2. Що змінилося з того часу у сербській команді за цей час і чи стала ця команда сильнішою?

– Кардинальних змін команда не зазнала. Наразі усе залежить від того, в яких кондиціях перебуває збірна в певний конкретний момент часу. У команди бувають різні періоди: період коли вона перебуває на піднесенні та період спаду. На мій погляд, зараз серби добре готові, принаймні, у матчі з Португалією було видно, що команда добротна, з якісними виконавцями у складі та злагодженими командними діями. За цей проміжок часу вони стали ще більш злагодженими і зіграними.

– Наскільки відсутність глядачів на трибунах впливає на настрій команди?

– Я впевнений, що багато українських вболівальників приїхали підтримати збірну, і, безумовно, нам би це дуже допомогло б. Матчі з глядачами проходять більш цікаво, видовищно та атмосферно. Тож, звісно, чемпіонат Європи дещо страждає від відсутності вболівальників на трибунах. Однак, ми поступово звикаємо до нової дійсності, тому значного впливу цей факт ані на нас, ані на суперників не матиме. Потрібно виходити на майданчик і грати у футзал.

– Який нині моральний стан гравців? Що допомогло їм перезавантажитися і зняти напругу?

– Окрім розмов та індивідуальних бесід це була зміна діяльності: різноманітні активності та ігри. Виходити за межі готелю нам не можна, та й погода не сприяє прогулянкам. Тож, намагаємося проводити з користю час і готуємося до наступного матчу.

Джерло - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2022 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.