Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Збірна Хорватії обіграла Україну в ЗапоріжжіЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Отборочные матчи. LIVE!БразилияБразилия-2020/21. Магнус – Коринтианс. LIVE!БразилияВ LNF-2021 сыграет 23 командыБеларусьНаталия Королишин: «Иногда хочется выйти на поле и сказать, «Вы чего, блин, давайте, соберитесь»Сборная УкраиныКарантинний виїзд в Осієк. Кваліфікація Євро-2022. Хорватія – УкраїнаСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія. АнонсБеларусьАндрей Медведев: «Май будет жарким»Женский футзал«IMS-НУХТ» у вогняному київському дербі мінімально здолав «Університет Драгоманова»Испания«Картахена» переподписывает лидеров, Шагинья уйдет в «Пальму»Экстра-лигаУ «ДЕ Трейдинга» з’явилися дублериЭкстра-лига«Енергія» розписує мирову з «ІнБевом», «Кардинал-Рівне» громить «Славуту»Женский футзалАнна Прокопенко: «Комментаторы могут смело называть наши матчи с «IMS-НУХТ» столичным дерби»Женский футзалВера Дятел: «Такие матчи, как с «IMS-НУХТ», очень ценные, так как наш чемпионат оставляет желать лучшего»ФранцияДежамель Арун: «Я все еще волнуюсь»Экстра-лига «Енергія», «Кардинал-Рівне» та «ІнБев» провели товариські матчі у рамках підготовки до плей-офЮношеский футзал«ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт» – чемпіон Екстра-ліги U-17Экстра-лигаВіталій Радевич: «Останній рік в «Енергії» був важким і я зрозумів, що треба спробувати щось нове»Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Хорватія – Україна 3:2. Післямова: Олександр Косенко, Сергій ЖурбаАссоциация футзала УкраиныСуддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 9

«Будстар-НПУ» серед претендентів на звання найкращого жіночого футзального клубу 2020 року

Український жіночий клуб потрапив у шортлист найпрестижнішої футзальної нагороди світу


Шановні друзі і шанувальники жіночого футзалу, це стосується вас!

Як ви пам'ятаєте, у деяких попередніх церемоніях наших нагород Futsalplanet Awards у категоріях найкращих клубів і клубних тренерів були представлені деякі команди і тренери з жіночого футзалу.

Але ми усвідомлювали, що цього невеликого зусилля було недостатньо, немає сумнівів, що гра для дівчат заслуговувала на більшу увагу і спеціальні нагороди. Отже, ми нарешті тут, і, сподіваємось, що наприкінці 2021 року з’явиться ще більше матеріалів стосовно цього!

Будьте готові вже зараз, адже вперше на 21-й щорічній церемонії нагородження Futsal Awards, найбільш традиційних і визнаних футзальних нагород, випущених Futsalplanet.com, будуть перераховані десять жіночих футзальних клубів, і один із них буде визнаний як перший переможець в історії нагород!

Вітаємо десять перелічених нижче номінантів на звання найкращого жіночого клубу у категорії! Але така сама данина поваги віддається всім людям (і клубам, як результату їхньої роботи), які сприяли зростанню жіночого футзалу. Продовжуйте хорошу роботу!

Почнемо: хто переможе?

Найкращий жіночий клуб у світі

Номінанти (строго в алфавітному порядку!)

ФК Аврора (Санкт-Петербург, Росія)
Бенфіка (Лісабон, Португалія)
Будстар-НПУ / Кобра-НПУ (Київ, Україна)
Бурела (Іспанія)
Футзі Атлетіко Навалькарнеро (Іспанія)
Леоас да Серра (Бразилія)
Мес Рафсанджан (Іран)
Монтесільвано (Італія)
Лейдіс Футзал Клаб (Нішіномія, Японія)
Табоан-да-Серра (Бразилія)

Джерело  www.futsalplanet.com

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.